II dalis: Objektas
II.1)Pirkimo apimtis
II.1.1)Pavadinimas:
Dostawa taśm przenośnikowych zwykłych gumowych i trudnozapalnych do stosowania na powierzchni dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. – nr grupy 251-7
Nuorodos numeris: 701903607
II.1.2)Pagrindinis BVPŽ kodas34312600 Konvejerių juostos iš kaučiuko
II.1.4)Trumpas aprašymas:
Postępowanie o udzielenie zamówienia sektorowego prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie przepisów ustawy z dnia 29 stycznia 2004 r. Prawo zamówień publicznych (Dz.U. z 2018 r. poz. 1986) oraz w oparciu o właściwe przepisy wykonawcze.
Zamówienie obejmuje dostawę taśm przenośnikowych zwykłych gumowych i trudnozapalnych do stosowania na powierzchni dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, oraz wymagania prawne i parametry techniczno-użytkowe określono w SIWZ. W niniejszym postępowaniu o udzielenie zamówienia komunikacja między zamawiającym a wykonawcami, w szczególności składanie ofert, JEDZ oraz dokumentów i oświadczeń, odbywa się przy użyciu środków komunikacji elektronicznej. Oferty wraz z załącznikami oraz JEDZ, pod rygorem nieważności, sporządza się w postaci elektronicznej i opatruje się kwalifikowanym podpisem elektronicznym.
II.1.6)Informacija apie pirkimo dalisŠi sutartis suskaidyta į pirkimo dalis: taip
II.2)Aprašymas
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 1
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)34312600 Konvejerių juostos iš kaučiuko
II.2.4)Pirkimo aprašymas:
Taśma przenośnikowa tkaninowo-gumowa zwykła, przekładki 4, szerokość 1 000 mm o wytrzymałości min. 1 000 [kN/m], grubość okładek: nośnej min. 4 mm, bieżnej min. 3 mm mb 1 600,00.
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 2
Taśma przenośnikowa tkaninowo-gumowa zwykła, przekładki 4, szerokość 1 200 mm o wytrzymałości min. 1 400 [kN/m], grubość okładek: nośnej min. 4 mm, bieżnej min. 3 mm mb 850,00.
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 3
Taśma przenośnikowa tkaninowo-gumowa zwykła, przekładki 4, szerokość 1 400 mm o wytrzymałości min. 1 400 [kN/m], grubość okładek: nośnej min. 4 mm, bieżnej min. 2 mm mb 150,00.
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 4
Taśma przenośnikowa tkaninowo-gumowa zwykła, przekładki 4, szerokość 1 400 mm o wytrzymałości min. 1 400 [kN/m], grubość okładek: nośnej min. 4 mm, bieżnej min. 3 mm mb 800,00.
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 5
Taśma przenośnikowa tkaninowo-gumowa zwykła, przekładki 4, szerokość 1 400 mm o wytrzymałości min. 1 600 [kN/m], grubość okładek: nośnej min. 4 mm, bieżnej min. 3 mm mb 300,00.
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 6
Taśma przenośnikowa tkaninowo-gumowa zwykła, przekładki 4, szerokość 1 600 mm o wytrzymałości min. 1 400 [kN/m], grubość okładek: nośnej min. 4 mm, bieżnej min. 3 mm mb 1 300,00.
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 7
Taśma przenośnikowa tkaninowo-gumowa trudnozapalna, przekładki 3, szerokość 800 mm o wytrzymałości min. 630 [kN/m], grubość okładek: nośnej min. 3 mm, bieżnej min. 3 mm mb 300,00.
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 8
Taśma przenośnikowa tkaninowo-gumowa trudnozapalna, przekładki 3, szerokość 800 mm o wytrzymałości min. 800 [kN/m], grubość okładek: nośnej min. 4 mm, bieżnej min. 2 mm mb 250,00.
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 9
Taśma przenośnikowa tkaninowo-gumowa trudnozapalna, przekładki 3, szerokość 1 000 mm o wytrzymałości min. 1 000 [kN/m], grubość okładek: nośnej min. 3 mm, bieżnej min. 2 mm mb 300,00.
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 10
Taśma przenośnikowa tkaninowo-gumowa trudnozapalna, przekładki 4, szerokość 1 000 mm o wytrzymałości min. 1 000 [kN/m], grubość okładek: nośnej min. 4 mm, bieżnej min. 3 mm mb 1 900,00.
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 11
Taśma przenośnikowa tkaninowo-gumowa trudnozapalna, przekładki 4, szerokość 1 000 mm o wytrzymałości min. 1 250 [kN/m], grubość okładek: nośnej min. 4 mm, bieżnej min. 3 mm mb 300,00.
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 12
Taśma przenośnikowa tkaninowo-gumowa trudnozapalna, przekładki 5, szerokość 1 000 mm o wytrzymałości min. 1 600 [kN/m], grubość okładek: nośnej min. 5 mm, bieżnej min. 3 mm mb 100,00.
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 13
Taśma przenośnikowa tkaninowo-gumowa trudnozapalna, przekładki 4, szerokość 1 200 mm o wytrzymałości min. 1 250 [kN/m], grubość okładek: nośnej min. 4 mm, bieżnej min. 3 mm mb 900,00.
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 14
Taśma przenośnikowa tkaninowo-gumowa trudnozapalna, przekładki 4, szerokość 1 200 mm o wytrzymałości min. 1 400 [kN/m], grubość okładek: nośnej min. 4 mm, bieżnej min. 3 mm mb 2 400,00.
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 15
Taśma przenośnikowa tkaninowo-gumowa trudnozapalna, przekładki 4, szerokość 1 400 mm o wytrzymałości min. 1 250 [kN/m], grubość okładek: nośnej min. 4 mm, bieżnej min. 3 mm mb 800,00.
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 16
Taśma przenośnikowa tkaninowo-gumowa trudnozapalna, przekładki 4, szerokość 1 400 mm o wytrzymałości min. 1 400 [kN/m], grubość okładek: nośnej min. 4 mm, bieżnej min. 3 mm mb 1 950,00.
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 17
Taśma przenośnikowa tkaninowo-gumowa trudnozapalna, przekładki 4, szerokość 1 400 mm o wytrzymałości min. 1 600 [kN/m], grubość okładek: nośnej min. 4 mm, bieżnej min. 3 mm mb 450,00.
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 18
Taśma przenośnikowa tkaninowo-gumowa trudnozapalna, przekładki 4, szerokość 1 600 mm o wytrzymałości min. 1 400 [kN/m], grubość okładek: nośnej min. 4 mm, bieżnej min. 3 mm mb 400,00.
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 19
Taśma przenośnikowa tkaninowo-gumowa trudnozapalna, przekładki 4, szerokość 1 600 mm o wytrzymałości min. 1 600 [kN/m], grubość okładek: nośnej min. 4 mm, bieżnej min. 3 mm mb 2 600,00.
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 20
Taśma przenośnikowa tkaninowo-gumowa trudnozapalna, przekładki 5, szerokość 2 000 mm o wytrzymałości min. 1 600 [kN/m], grubość okładek: nośnej min. 5 mm, bieżnej min. 3 mm mb 550,00.
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Numer referencyjny: 701903607
II.1.2)Główny kod CPV34312600 Gumowe przenośniki pasowe
II.1.4)Krótki opis:
II.1.6)Informacje o częściachTo zamówienie podzielone jest na części: tak
II.2)Opis
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV34312600 Gumowe przenośniki pasowe
II.2.4)Opis zamówienia:
II.2.1)Nazwa:Część nr: 10
II.2.1)Nazwa:Część nr: 11
II.2.1)Nazwa:Część nr: 12
II.2.1)Nazwa:Część nr: 13
II.2.1)Nazwa:Część nr: 14
II.2.1)Nazwa:Część nr: 15
II.2.1)Nazwa:Część nr: 16
II.2.1)Nazwa:Część nr: 17
II.2.1)Nazwa:Część nr: 18
II.2.1)Nazwa:Część nr: 19
II.2.1)Nazwa:Część nr: 20