29 stycznia 2024 r. (przybliżony termin – wymaga potwierdzenia) uruchomiona zostanie nowa wersja portalu TED. Już teraz możesz się dowiedzieć, jakie nowe funkcje i usprawnienia w nim wprowadzono. Zachęcamy do lektury artykułu, w którym omówiliśmy najważniejsze zmiany.
You may get an error message when trying to access the notices listed hereafter. If that is the case, please use the alternative links provided below. We are working on solving the problem. We apologize for the inconvenience.
716246-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:716246-2023:PDFS:FI:HTML
719591-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:719591-2023:PDFS:FI:HTML
724690-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:724690-2023:PDFS:FI:HTML
731050-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:731050-2023:PDFS:FI:HTML
You may also use the following structure to build the URL of the notices concerned:
https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:NNNNNN-2023:PDFS:LL:HTML, (example: https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:719591-2023:PDFS:FI:HTML), but please bear in mind that only the original language version of the notice is available
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
„Projekt aranżacji ekspozycji stałej w budynku Muzeum Kornela Makuszyńskiego”
Numer referencyjny: ADM. 270-3/2022
II.1.2)Główny kod CPV
39154000 Sprzęt wystawowy
II.1.4)Krótki opis:
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie dostaw i usług dotyczących aranżacji wystaw w budynku wpisanym do rejestru zabytków, w zadaniu inwestycyjnym – dla projektu pod nazwą:
Przedmiot zamówienia obejmuje w szczególności wykonanie:
elementów wystawienniczych do ekspozycji,
elementów multimedialnych (sprzęt i aplikacje multimedialne do ekspozycji),
elementów aranżacyjnych do sali wystaw czasowych,
II.1.5)Szacunkowa całkowita wartość
II.1.6)Informacje o częściach
To zamówienie podzielone jest na części: nie
II.2)Opis
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV
31500000 Urządzenia oświetleniowe i lampy elektryczne
31611000 Zestawy instalacji elektrycznej
32321300 Materiały audiowizualne
32322000 Urządzenia multimedialne
32417000 Sieci multimedialne
39150000 Różne meble i wyposażenie
48780000 Pakiety oprogramowania do zarządzania systemem, przechowywaniem i zawartością
51110000 Usługi instalowania sprzętu elektrycznego
71314100 Usługi elektryczne
72212783 Usługi opracowywania oprogramowania do zarządzania zawartością
79820000 Usługi związane z drukowaniem
79930000 Specjalne usługi projektowe
79932000 Usługi projektowania wnętrz
79934000 Usługi projektowania mebli
79956000 Usługi w zakresie organizacji targów i wystaw
92110000 Produkcja filmów kinowych i wideo oraz podobne usługi
92312000 Usługi artystyczne
92312210 Usługi świadczone przez autorów
II.2.4)Opis zamówienia:
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie dostaw i usług dotyczących aranżacji wystaw w budynku wpisanym do rejestru zabytków, w zadaniu inwestycyjnym – dla projektu pod nazwą: „Projekt aranżacji ekspozycji stałej w budynku Muzeum Kornela Makuszyńskiego”
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 3 do SWZ.
3. Zamawiający informuje, iż opis przedmiotu zamówienia zawiera zał. nr 3 do SWZ i jest dokumentem, o którym mowa w art. 18 ust. 4 Pzp, co do którego Zamawiający wymaga zachowania w poufności. W związku z powyższym Zamawiający nie udostępni powyższego załącznika na stronie internetowej prowadzonego postępowania.
Wykonawca chcąc uzyskać powyższy dokument zobowiązany jest zwrócić się do Zamawiającego z wnioskiem o udostępnienie tego załącznika oraz przesłać podpisany przez upoważnioną do reprezentacji Wykonawcy osobę (osoby) oświadczenie, którego wzór stanowi zał. nr 10 do SWZ. Wniosek oraz oświadczenie, o którym mowa w zdaniu poprzednim należy przesłać za pośrednictwem email: zp@muzeumtatrzanskie.pl Wykonawca zobowiązany jest podpisać powyższe oświadczenie kwalifikowanym podpisem elektronicznym wystawionym przez dostawcę kwalifikowanej usługi zaufania, będącego podmiotem świadczącym usługi certyfikacyjne - podpis elektroniczny, spełniające wymogi bezpieczeństwa określone w ustawie.
Udostępnienie powyższego dokumentu, nastąpi drogą elektroniczną w archiwum „rar” z hasłem. Powyższe archiwum wraz z hasłem zostaną przesłane Wykonawcy drogą elektroniczną lub zostaną nagrane w siedzibie Zamawiającego na nośnik dostarczony przez Wykonawcę niezwłocznie po złożeniu przez Wykonawcę ww. oświadczenia.
4. Zamawiający umożliwi zainteresowanym Wykonawcom odbycie wizji lokalnej w obiekcie w którym będzie realizowany przedmiot zamówienia. Szczegółowe informacje zawarto w pkt 3.7 SWZ.
5. Zamawiający żąda aby Wykonawca udzielił na przedmiot zamówienia gwarancji jakości na okres min. 36 miesięcy od daty podpisania (bez zastrzeżeń) protokołu odbioru końcowego.