Ogłoszenie zmian lub dodatkowych informacji
Podstawa prawna:
Dyrektywa 2014/24/UE
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Dostawa, instalacja i uruchomienie sterylizatora dla jednostki Ślaskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach
Numer referencyjny: RZP/PN/81-2/19/20
II.1.2)Główny kod CPV33100000 Urządzenia medyczne
II.1.4)Krótki opis:
Przedmiotem niniejszego zamówienia jest dostawa sterylizatora dla jednostki Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach.
Przedmiot zamówienia należy zrealizować w oparciu o założenia określone w specyfikacji technicznej stanowiącej załącznik 3 do SIWZ.