II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.2)Główny kod CPV34144213 Motopompy
II.1.4)Krótki opis:
Lieferung mittleres Löschfahrzeug MLF nach DIN 14502, EN 1846 und 14530-25:2019-11 für die Feuerwehr Schwabhausen.
II.1.5)Szacunkowa całkowita wartośćWartość bez VAT: 231 000.00 EUR
II.1.6)Informacje o częściachTo zamówienie podzielone jest na części: tak
Oferty można składać w odniesieniu do wszystkich części
II.2)Opis
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV34144213 Motopompy
II.2.4)Opis zamówienia:
Lieferung Fahrgestell für mittleres Löschfahrzeug MLF nach DIN 14502, EN 1846 und 14530-25:2019-11 für die Feuerwehr Schwabhausen.
Lieferung Aufbau für mittleres Löschfahrzeug MLF nach DIN 14502, EN 1846 und 14530-25:2019-11 für die Feuerwehr Schwabhausen.
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV35100000 Urządzenia awaryjne i zabezpieczające
Lieferung Beladungsteile für mittleres Löschfahrzeug MLF nach DIN 14502, EN 1846 und 14530-25:2019-11 für die Feuerwehr Schwabhausen.