Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Paslaugos - 211832-2021
Lietuva-Vilnius: Geležinkelio bėgių priežiūros paslaugos
2021/S 082-211832
Skelbimas apie pirkimą
Paslaugos
Teisinis pagrindas:
II.1)Pirkimo apimtis
II.1.1)Pavadinimas:
Geležinkelio bėgių šlifavimo paslaugų pirkimas
II.1.2)Pagrindinis BVPŽ kodas
50225000 Geležinkelio bėgių priežiūros paslaugos
II.1.4)Trumpas aprašymas:
Geležinkelio bėgių šlifavimo paslaugų pirkimas.
II.1.5)Numatoma bendra vertė
II.1.6)Informacija apie pirkimo dalis
Ši sutartis suskaidyta į pirkimo dalis: ne
II.2)Aprašymas
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)
II.2.4)Pirkimo aprašymas: