Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia
Dyrektywa 2004/18/WE
II.1)Opis
II.1.1)Nazwa nadana zamówieniu
Naprawa rewizyjna oraz modernizacja autobusów szynowych.
II.1.2)Rodzaj zamówienia oraz lokalizacja robót budowlanych, miejsce realizacji dostawy lub świadczenia usługUsługi
Kategoria usług: nr 1: Usługi konserwacyjne i naprawcze
Główne miejsce lub lokalizacja robót budowlanych, miejsce realizacji dostawy lub świadczenia usług: Wybór miejsca świadczenia usługi należy do wykonawcy. Koszt przejazdu autobusu szynowego ze stacji Rzeszów Główny do miejsca naprawy/modernizacji i z powrotem do stacji Rzeszów Główny obciąża wykonawcę. Wskazany kod NUTS dotyczy miejsca odbioru szynobusu celem wykonania usługi i jego dostarczenie po wykonaniu przedmiotu umowy.
Kod NUTS PL325 Rzeszowski
II.1.4)Krótki opis zamówienia lub zakupu
Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na wykonaniu:
1) przeglądu P4 (naprawa rewizyjna);
2) modernizacji – autobusów szynowych SA103-001 oraz SA103-002, stanowiących własność Województwa Podkarpackiego.
II.1.5)Wspólny Słownik Zamówień (CPV)50222000 Usługi w zakresie napraw i konserwacji taboru kolejowego
II.1.6)Informacje na temat Porozumienia w sprawie zamówień rządowych (GPA)Zamówienie jest objęte Porozumieniem w sprawie zamówień rządowych (GPA): tak
II.2)Całkowita końcowa wartość zamówienia (zamówień)
II.2.1)Całkowita końcowa wartość zamówienia (zamówień)