Slovenija-Ljubljana: Storitve informacijske tehnologije: svetovanje, razvoj programske opreme, internet in podpora
2022/S 081-218745
Pravna podlaga:
Direktiva 2014/24/EU
II.1)Obseg naročila
II.1.1)Naslov:
Nadgradnja ter vzdrževanje sistema za upravljanje z dokumenti BS (DSBS)
Referenčna številka dokumenta: JN-11929
II.1.2)Glavna koda CPV72000000 Storitve informacijske tehnologije: svetovanje, razvoj programske opreme, internet in podpora
II.1.4)Kratek opis:
Podrobnejši opis in popis za »Nadgradnjo ter vzdrževanje sistema za upravljanje z dokumenti Banke Slovenije« je naveden v Prilogi I: Specifikacija zahtev za nadgradnjo DSBS.
II.1.5)Ocenjena skupna vrednost
II.1.6)Informacije o sklopihNaročilo je razdeljeno na sklope: ne
II.2)Opis
II.2.2)Dodatna(-e) koda(-e) CPV48000000 Programski paketi in informacijski sistemi
II.2.4)Opis javnega naročila: