Ogłoszenie zmian lub dodatkowych informacji
Podstawa prawna:
Dyrektywa 2014/24/UE
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Zaprojektowanie i budowa drogi ekspresowej S19 na odcinku Lutcza – w. Domaradz (z węzłem) dł. ok. 6,43 km
Numer referencyjny: O.RZ.D-3.2410.1.2022
II.1.2)Główny kod CPV45233100 Roboty w zakresie budowy autostrad, dróg
II.1.4)Krótki opis: