II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Usługa odbioru odpadów komunalnych powstających na terenie nieruchomości wojskowych polegająca na dzierżawie pojemników na odpady komunalne, załadunku, transporcie i zagospodarowaniu odpadów komunalny
Numer referencyjny: 23/PN/2022
II.1.2)Główny kod CPV90510000 Usuwanie i obróbka odpadów
II.1.4)Krótki opis:
Przedmiotem postępowania jest „Usługa odbioru odpadów komunalnych powstających na terenie nieruchomości wojskowych polegająca na dzierżawie pojemników na odpady komunalne, załadunku, transporcie i zagospodarowaniu odpadów komunalnych z podziałem na 7 zadań”. Zamawiający podzielił zamówienie na 7 zadań:
II.1.5)Szacunkowa całkowita wartość
II.1.6)Informacje o częściachTo zamówienie podzielone jest na części: tak
Oferty można składać w odniesieniu do wszystkich części
II.2)Opis
II.2.1)Nazwa:
Zadanie nr 1- Usługa odbioru odpadów komunalnych powstających na terenie nieruchomości wojskowych
Część nr: 1
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV90510000 Usuwanie i obróbka odpadów
II.2.4)Opis zamówienia:
Zadanie nr 1- Usługa odbioru odpadów komunalnych powstających na terenie nieruchomości wojskowych polegająca na dzierżawie pojemników na odpady komunalne, załadunku, transporcie i zagospodarowaniu odpadów komunalnych z m. Łomża
Zadanie nr 2- Usługa odbioru odpadów komunalnych powstających na terenie nieruchomości wojskowych
Część nr: 2
Zadanie nr 2- Usługa odbioru odpadów komunalnych powstających na terenie nieruchomości wojskowych polegająca na dzierżawie pojemników na odpady komunalne, załadunku, transporcie i zagospodarowaniu odpadów komunalnych z m. Osowiec
Zadanie nr 3- Usługa odbioru odpadów komunalnych powstających na terenie nieruchomości wojskowych
Część nr: 3
Zadanie nr 3- Usługa odbioru odpadów komunalnych powstających na terenie nieruchomości wojskowych polegająca na dzierżawie pojemników na odpady komunalne, załadunku, transporcie i zagospodarowaniu odpadów komunalnych z m. Plewki oraz Dąbrowa Moczydły
Zadanie nr 4- Usługa odbioru odpadów komunalnych powstających na terenie nieruchomości wojskowych
Część nr: 4
Zadanie nr 4- Usługa odbioru odpadów komunalnych powstających na terenie nieruchomości wojskowych polegająca na dzierżawie pojemników na odpady komunalne, załadunku, transporcie i zagospodarowaniu odpadów komunalnych z m. Nowogród
Zadanie nr 5- Usługa odbioru odpadów komunalnych powstających na terenie nieruchomości wojskowych
Część nr: 5
Zadanie nr 5- Usługa odbioru odpadów komunalnych powstających na terenie nieruchomości wojskowych polegająca na dzierżawie pojemników na odpady komunalne, załadunku, transporcie i zagospodarowaniu odpadów komunalnych z m. Bielsk Podlaski
Zadanie nr 6- Usługa odbioru odpadów komunalnych powstających na terenie nieruchomości wojskowych
Część nr: 6
Zadanie nr 6- Usługa odbioru odpadów komunalnych powstających na terenie nieruchomości wojskowych polegająca na dzierżawie pojemników na odpady komunalne, załadunku, transporcie i zagospodarowaniu odpadów komunalnych z m. OC Zielona m. Sowlany/Karakule, gmina Supraśl
Zadanie nr 7- Usługa polegająca na zabezpieczeniu wojska w zakresie odbioru odpadów komunalnych
Część nr: 7
Zadanie nr 7- Usługa polegająca na zabezpieczeniu wojska w zakresie odbioru odpadów komunalnych z Gminy Nurzec – Stacja, dzierżawie pojemników na odpady komunalne, załadunku, transporcie i zagospodarowaniu odpadów komunalnych z m. Św. Góra Grabarka, Siemiatycze