Ogłoszenie o dobrowolnej przejrzystości ex ante
Podstawa prawna:
Dyrektywa 2014/24/UE
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Promocja Miasta Gdyni oraz Gdyńskiego Centrum Sportu jednostki budżetowej oraz jej działalności podczas turnieju Mistrzostw Europy w Rugby 7 w terminie 16 – 17 lipca 2016 roku w Gdyni.
Numer referencyjny: GCS.DZPI.2711.23.2016
II.1.2)Główny kod CPV79342200 Usługi w zakresie promocji
II.1.4)Krótki opis:
Promocja Miasta Gdyni oraz Gdyńskiego Centrum Sportu jednostki budżetowej oraz jej działalności podczas turnieju Mistrzostw Europy w Rugby 7 w terminie 16 – 17 lipca w 2016 roku w Gdyni. Promocja Miasta Gdyni polegająca między innymi na: przyznaniu Miastu Gdynia tytułu Partnera Strategicznego Turnieju, umieszczeniu logo Miasta Gdynia na rękawie koszulek reprezentacji Polski w rugby podczas trwania Turnieju, umieszczeniu logo Miasta Gdyni w filmie podsumowującym Turniej, przekazywaniu informacji ustnej przez spikera w czasie trwania Turnieju o jego wspieraniu przez Miasto Gdynia itp. Promocja Gdyńskiego Centrum Sportu jednostki budżetowej oraz jej działalności polegająca między innymi na: promocji cyklu biegów PKO Grand Prix Gdyni oraz MTB C.Hartwig Gdynia Maraton organizowanych przez Gdyńskie Centrum Sportu na stronie powitalnej Wykonawcy w okresie obowiązywania umowy; umożliwieniu Zamawiającemu nagrywania Turnieju na potrzeby własne itp.
II.1.6)Informacje o częściachTo zamówienie podzielone jest na części: nie
II.2)Opis
II.2.4)Opis zamówienia: