29 stycznia 2024 r. (przybliżony termin – wymaga potwierdzenia) uruchomiona zostanie nowa wersja portalu TED. Już teraz możesz się dowiedzieć, jakie nowe funkcje i usprawnienia w nim wprowadzono. Zachęcamy do lektury artykułu, w którym omówiliśmy najważniejsze zmiany.
Wystąpiły błędy, które wpływają na sposób wyświetlania ogłoszeń w formie e-formularzy. Staramy się rozwiązać ten problem. Więcej informacji i wskazówek można znaleźć na tej stronie.
Rozpoczyła się rejestracja na IV warsztaty dla użytkowników TED, w 14 grudnia 2023 r.
Roboty budowlane - 223896-2021
Niemcy-Schongau: Roboty budowlane
2021/S 087-223896
Ogłoszenie o zamówieniu
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Neubau einer zusätzlichen Wasserversorgung, bestehend aus: 3 Brunnenanlagen, 1 Tiefbehälter mit Druckerhöhungsanlagen, 3 Übergabeschächten.
II.1.2)Główny kod CPV
45000000 Roboty budowlane
II.1.4)Krótki opis:
Elektro-, Mess-, Steuer- und Regelungstechnik für:
— 3 Brunnenanlage,
— 1 Tiefbehälter mit Druckerhöhungsanlagen,
— 3 Übergabeschächte.
II.1.5)Szacunkowa całkowita wartość
II.1.6)Informacje o częściach
To zamówienie podzielone jest na części: nie
II.2)Opis
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV
45315600 Instalacje niskiego napięcia
45315100 Instalacyjne roboty elektrotechniczne
45315700 Instalowanie stacji rozdzielczych
45316000 Instalowanie systemów oświetleniowych i sygnalizacyjnych
45317100 Instalowanie elektrycznych urządzeń pompowych
II.2.4)Opis zamówienia:
Tiefbehälter:
— 1 Hauptverteilung 1000A mit Notstromeinspeisung,
— 1 Unterverteilung 250 A,
— Schaltanlage Automatisierung und Messtechnik,
— 3 Druckmessungen, 3 Durchflussmessung und 3 Niveaumessungen.
Allg. Elektroinstallation:
— Videoüberwachung,
— Zugangskontrolleinrichtung,
— Mobilfunkanbindung zu Zentrale.
Brunnenanlagen 1-3:
— Je Brunnenanlage,
— Hauptverteilung 100 A mit Notstromeinspeisung,
— Lastverteiler Brunnenpumpe mit FU und E-Installation,
— 1 Druckmessungen, 1 Durchflussmessung und 3 Niveaumessungen.
Allg. Elektroinstallation mit Beleuchtung:
— Glasfaseranbindung zu Tiefbehälter,
— Verteilerschächte:
— 3 x Schaltanlage Automatisierung und Messtechnik,
— 7 Druckmessungen, 4 x Ansteuerung Regelventil,