III.2.1)Sytuacja podmiotowa wykonawców, w tym wymogi związane z wpisem do rejestru zawodowego lub handlowegoInformacje i formalności konieczne do dokonania oceny spełniania wymogów: 1. Oświadczenia i dokumenty jakie winien złożyć Wykonawca, potwierdzające brak podstaw do wykluczenia Wykonawcy z postępowania o udzielenie zamówienia publicznego na podstawie art. 24 ustawy Pzp:
2. Celem potwierdzenia spełnienia warunków udziału w postępowaniu z art. 22 ust. 1 jest złożenie oświadczenia o spełnieniu warunków udziału w postępowaniu zgodnie z art. 22 ust.1 ustawy Pzp.
Ocena spełnienia przedstawionych powyżej warunków udziału w postępowaniu zostanie dokonana wg formuły: „spełnia - nie spełnia”. Z treści złożonych dokumentów lub oświadczeń musi wynikać jednoznacznie, iż postawione warunki Wykonawca spełnia.
III.2.3)Kwalifikacje techniczneInformacje i formalności konieczne do dokonania oceny spełniania wymogów: