II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Dostawa węży do wody i pary, sprężonego powietrza, gazów, benzyny i olejów, środków chemicznych – odpornych na ścieranie dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. (nr grupy 251-9)
Numer referencyjny: 701802247
II.1.2)Główny kod CPV44165100 Węże
II.1.4)Krótki opis:
Postępowanie o udzielenie zamówienia sektorowego prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie przepisów ustawy z dnia 29.1.2004 r. Prawo zamówień publicznych (Dz.U. z 2017 r. poz. 1579 ze zm.), zwanej w treści niniejszej SIWZ ustawą Pzp lub ustawą, oraz w oparciu o właściwe przepisy wykonawcze.
Zamówienie obejmuje dostawę węży do wody i pary, sprężonego powietrza, gazów, benzyny i olejów, środków chemicznych – odpornych na ścieranie dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz wymagania prawne i parametry techniczno-użytkowe określono w SIWZ.
W niniejszym postępowaniu o udzielenie zamówienia komunikacja między zamawiającym a wykonawcami, w szczególności składanie ofert, JEDZ oraz dokumentów i oświadczeń, odbywa się przy użyciu środków komunikacji elektronicznej. Oferty wraz z załącznikami oraz JEDZ, pod rygorem nieważności, sporządza się w postaci elektronicznej i opatruje się kwalifikowanym podpisem elektronicznym.
II.1.5)Szacunkowa całkowita wartość
II.1.6)Informacje o częściachTo zamówienie podzielone jest na części: tak
Oferty można składać w odniesieniu do wszystkich części
II.2)Opis
II.2.1)Nazwa:
Węże przemysłowe spawalnicze
Część nr: 1
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV44165100 Węże
II.2.4)Opis zamówienia:
Węże przemysłowe spawalnicze wg asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ
Węże przemysłowe specjalnego przeznaczenia do sprężonego powietrza
Część nr: 2
Węże przemysłowe specjalnego przeznaczenia do sprężonego powietrza wg asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ
Węże przemysłowe do sprężonego powietrza bez olejoodporności
Część nr: 3
Węże przemysłowe do sprężonego powietrza bez olejoodporności wg asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ
Węże przemysłowe do sprężonego powietrza olejoodporne
Część nr: 4
Węże przemysłowe do sprężonego powietrza olejoodporne wg asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ
Węże przemysłowe specjalnego przeznaczenia do wody ssawne
Część nr: 5
Węże przemysłowe specjalnego przeznaczenia do wody ssawne wg asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ
Węże przemysłowe specjalnego przeznaczenia do wody tłoczne
Część nr: 6
Węże przemysłowe specjalnego przeznaczenia do wody tłoczne wg asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ
Węże przemysłowe do wody tłoczne
Część nr: 7
Węże przemysłowe do wody tłoczne wg asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ
Węże przemysłowe specjalnego przeznaczenia do piaskowania
Część nr: 8
Węże przemysłowe specjalnego przeznaczenia do piaskowania wg asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ