VII.1.2)Taisytinas pradinio skelbimo tekstasDalies numeris: II.2.4
Pirkimo dalies Nr.: 2
Keistino teksto vieta: Opis zamówienia:
Yra:
Dostawa spoiw mineralno-cementowych dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. - nr grupy 288-10 - szacunkowa ilość dostaw wynosi 2737 ton. Szczegółowy opis i parametry techniczno-użytkowe określono w Załącznikach nr 1 i 2 do SIWZ.
Turi būti:
Dostawa spoiw mineralno-cementowych dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. – nr grupy 288-10 – szacunkowa ilość dostaw wynosi 737 ton. Szczegółowy opis i parametry techniczno-użytkowe określono w Załącznikach nr 1 i 2 do SIWZ.
Dalies numeris: II.2.4
2. Zamawiający nie wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy.
Dalies numeris: IV.2.2
Keistino teksto vieta: Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału
Data: 16/01/2020
Vietos laikas: 09:00
Data: 31/01/2020
Dalies numeris: IV.2.6
Keistino teksto vieta: Minimalny okres, w którym oferent będzie związany ofertą
Data: 15/03/2020
Data: 30/03/2020
Dalies numeris: IV.2.7
Keistino teksto vieta: Warunki otwarcia ofert
Vietos laikas: 09:15
VII.1.2)Tekst, który należy poprawić w pierwotnym ogłoszeniuNumer sekcji: II.2.4
Część nr: 2
Miejsce, w którym znajduje się tekst do modyfikacji: Opis zamówienia:
Zamiast:
Powinno być:
Numer sekcji: II.2.4
Numer sekcji: IV.2.2
Miejsce, w którym znajduje się tekst do modyfikacji: Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału
Czas lokalny: 09:00
Numer sekcji: IV.2.6
Miejsce, w którym znajduje się tekst do modyfikacji: Minimalny okres, w którym oferent będzie związany ofertą
Numer sekcji: IV.2.7
Miejsce, w którym znajduje się tekst do modyfikacji: Warunki otwarcia ofert
Czas lokalny: 09:15