Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia – zamówienia sektorowe
Dyrektywa 2004/17/WE
II.1)Opis
II.1.1)Nazwa nadana zamówieniu
Przywrócenie do pełnej sprawności technicznej spalonego autobusu szynowego SA134-019 typu 218MD.
II.1.2)Rodzaj zamówienia oraz lokalizacja robót budowlanych, miejsce realizacji dostawy lub świadczenia usługUsługi
Kategoria usług: nr 1: Usługi konserwacyjne i naprawcze
Kod NUTS PL314 Lubelski
II.1.4)Krótki opis zamówienia lub zakupu:
Przywrócenie do pełnej sprawności technicznej spalonego autobusu szynowego SA134-019 typu 218MD poprzez jego odbudowę zgodnie z dokumentacją konstrukcyjną i Warunkami Technicznymi Wykonania i Odbioru (WTWiO).
II.1.5)Wspólny Słownik Zamówień (CPV)50222000 Usługi w zakresie napraw i konserwacji taboru kolejowego
II.1.6)Informacje na temat Porozumienia w sprawie zamówień rządowych (GPA)Zamówienie jest objęte Porozumieniem w sprawie zamówień rządowych (GPA): nie
II.2)Całkowita końcowa wartość zamówienia (zamówień)
II.2.1)Całkowita końcowa wartość zamówienia (zamówień)Wartość: 4 797 000 PLN
Łącznie z VAT. Stawka VAT (%) 23