II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Dostawa sprzętu komputerowego dla Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach ADP.2301.127.2021
Numer referencyjny: ADP.2301.127.2021
II.1.2)Główny kod CPV30200000 Urządzenia komputerowe
II.1.4)Krótki opis:
Przedmiotem zamówienia jest dostawa ( zakup) fabrycznie nowego sprzętu komputerowego dla :
Część 1 – dostawa dysków do Studium Języków Obcych UJK
Część 2 – dostawa dysków do Katedry Matematyki UJK
Część 3 – dostawa terminala i myszy dla Działu Zabezpieczenia Informatycznego UJK
Część 4 – dostawa aplikacji do zarzadzania bazą danych dla Działu Zabezpieczenia Informatycznego UJK
Część 5 – dostawa komputerów dla Biura ds. Kształcenia UJK
Część 6- dostawa urządzenia wielofunkcyjnego do Sekretariatu Rektora UJK
Ilekroć w SWZ i załącznikach do SWZ jest mowa o materiałach, wyrobach lub sprzęcie z podaniem znaków towarowych, patentów, nazw własnych lub pochodzenia, to przyjmuje się, że wskazaniom takim towarzyszą wyrazy „lub równoważne”. Oznaczenia i nazwy własne materiałów i produktów służą wyłącznie do opisania minimalnych parametrów technicznych, które muszą spełniać te produkty.
II.1.5)Szacunkowa całkowita wartość
II.1.6)Informacje o częściachTo zamówienie podzielone jest na części: tak
Oferty można składać w odniesieniu do wszystkich części
II.2)Opis
II.2.1)Nazwa:
Część 1 dostawa dysków do Studium Języków Obcych UJK
Część nr: 1
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV30200000 Urządzenia komputerowe
II.2.4)Opis zamówienia:
Część 1 – dostawa dysków SSD
Część nr: 2
Część nr: 3
30236000 Różny sprzęt komputerowy
dostawa terminala i myszy dla Działu Zabezpieczenia Informatycznego UJK
Część nr: 4
dostawa aplikacji do zarzadzania bazą danych dla Działu Zabezpieczenia Informatycznego UJK
Część nr: 5
dostawa komputerów dla Biura ds. Kształcenia UJK
Część nr: 6
dostawa urządzenia wielofunkcyjnego do Sekretariatu Rektora UJK