II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Dostawa sprzętu oświetleniowego: lampy i oprawy oświetleniowe oraz części zamienne dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. – nr grupy 315-1
Numer referencyjny: 701802245
II.1.2)Główny kod CPV31520000 Lampy i oprawy oświetleniowe
II.1.4)Krótki opis:
Postępowanie o udzielenie zamówienia sektorowego prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie przepisów ustawy z dnia 29.1.2004 r. Prawo zamówień publicznych (Dz.U. z 2017 r. poz. 1579 ze zm.), zwanej w treści niniejszej SIWZ ustawą Pzp lub ustawą, oraz w oparciu o właściwe przepisy wykonawcze.
W niniejszym postępowaniu o udzielenie zamówienia komunikacja między zamawiającym a wykonawcami, w szczególności składanie ofert, JEDZ oraz dokumentów i oświadczeń, odbywa się przy użyciu środków komunikacji elektronicznej. Oferty wraz z załącznikami oraz JEDZ, pod rygorem nieważności, sporządza się w postaci elektronicznej i opatruje się kwalifikowanym podpisem elektronicznym.
Szczegółowy sposób składania ofert na platformie EFO jest dostępny na stronie:
https://efo.coig.biz/index/pomoc/dokumentacja. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz wymagania prawne i parametry techniczno-użytkowe określono w SIWZ.
II.1.5)Szacunkowa całkowita wartość
II.1.6)Informacje o częściachTo zamówienie podzielone jest na części: tak
Oferty można składać w odniesieniu do wszystkich części
II.2)Opis
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV31520000 Lampy i oprawy oświetleniowe
II.2.4)Opis zamówienia:
Projektory ognioszczelne według asortymentu określonego w SIWZ.
II.2.1)Nazwa:
Ognioszczelne oprawy górnicze rurowe LED
Część nr: 2
Ognioszczelne oprawy górnicze rurowe LED według asortymentu określonego w SIWZ.
Ognioszczelne lampy górnicze, płaskie i zwieszakowe
Część nr: 3
Ognioszczelne lampy górnicze, płaskie i zwieszakowe według asortymentu określonego w SIWZ.
Ognioszczelne oprawy górnicze świetlówkowe i zwieszakowe
Część nr: 4
Ognioszczelne oprawy górnicze świetlówkowe i zwieszakowe według asortymentu określonego w SIWZ.
Ognioszczelne oprawy górnicze rurowe świetlówkowe i LED
Część nr: 5
Ognioszczelne oprawy górnicze rurowe świetlówkowe i LED według asortymentu określonego w SIWZ.
Oprawy świetlówkowe do pomieszczeń zagrożonych wybuchem i przemysłowe
Część nr: 6
Oprawy świetlówkowe do pomieszczeń zagrożonych wybuchem i przemysłowe według asortymentu określonego w SIWZ.
Ognioszczelne oprawy płaskie LED
Część nr: 7
Ognioszczelne oprawy płaskie LED według asortymentu określonego w SIWZ.
Części zamienne do opraw typu: OLR, NLS
Część nr: 8
Części zamienne do opraw typu: OLR, NLS, według asortymentu określonego w SIWZ.
Części zamienne do opraw typu: G-55; G-100M
Część nr: 9
Części zamienne do opraw typu: G-55; G-100M, według asortymentu określonego w SIWZ.
Oprawy przemysłowe świetlówkowe lub ledowe
Część nr: 10
Oprawy przemysłowe świetlówkowe lub ledowe, według asortymentu określonego w SIWZ.
Oprawy przemysłowe świetlówkowe do wyrobisk górniczych
Część nr: 11
Oprawy przemysłowe świetlówkowe do wyrobisk górniczych, według asortymentu określonego w SIWZ.
Oprawy przemysłowe świetlówkowe do wyrobisk górniczych niezagrożonych wybuchem metanem lub pyłem węglowym
Część nr: 12
Oprawy przemysłowe świetlówkowe do wyrobisk górniczych niezagrożonych wybuchem metanem lub pyłem węglowym, według asortymentu określonego w SIWZ.
Oprawy przemysłowa ze świetlówkami LED
Część nr: 13
Oprawy przemysłowa ze świetlówkami LED według asortymentu określonego w SIWZ.
Oprawy przemysłowe świetlówkowe awaryjne sufitowe
Część nr: 14
Oprawy przemysłowe świetlówkowe awaryjne sufitowe według asortymentu określonego w SIWZ.
Oprawy halogenowe i naświetlacze
Część nr: 15
Oprawy halogenowe i naświetlacze według asortymentu określonego w SIWZ.
Oprawy uliczne do mocowania na słupie i zwieszakowe z kloszem z płyty szklanej
Część nr: 16
Oprawy uliczne do mocowania na słupie i zwieszakowe z kloszem z płyty szklanej według asortymentu określonego w SIWZ.
Oprawy uliczne do mocowania na słupie i zwieszakowe LED
Część nr: 17
Oprawy uliczne do mocowania na słupie i zwieszakowe LED według asortymentu określonego w SIWZ.
Stateczniki, układy zapłonowe i zapłonniki
Część nr: 18
Stateczniki, układy zapłonowe i zapłonniki według asortymentu określonego w SIWZ.