II.1)Opis
II.1.1)Nazwa nadana zamówieniu przez instytucję zamawiającą:
Opracowanie Strategii Rynku Pracy Obszaru Funkcjonalnego Partnerstwo Nyskie 2020.
II.1.2)Rodzaj zamówienia oraz lokalizacja robót budowlanych, miejsce realizacji dostawy lub świadczenia usługUsługi
Kategoria usług: nr 8: Usługi badawcze i rozwojowe
Główne miejsce lub lokalizacja robót budowlanych, miejsce realizacji dostawy lub świadczenia usług: Obszar objęty projektem "Partnerstwo Nyskie 2020".
Kod NUTS PL52 Opolskie,PL521 Nyski
II.1.4)Informacje na temat umowy ramowej
II.1.5)Krótki opis zamówienia lub zakupu
Opracowanie Strategii Rynku Pracy Obszaru Funkcjonalnego Partnerstwo Nyskie 2020 (OF PN2020) na lata 2016-2026 z perspektywą do 2030 roku, zwanej dalej „Strategią rynku pracy” wraz z przeprowadzeniem konsultacji społecznych i strategicznej oceny oddziaływania na środowisko.
II.1.6)Wspólny Słownik Zamówień (CPV)73000000 Usługi badawcze i eksperymentalno-rozwojowe oraz pokrewne usługi doradcze, 90712100 Planowanie rozwoju środowiska miejskiego, 73220000 Usługi doradcze w zakresie rozwoju
II.2)Wielkość lub zakres zamówienia
II.2.1)Całkowita wielkość lub zakres:Szacunkowa wartość bez VAT: 387 577,24 PLN
II.2.2)Informacje o opcjachOpcje: nie