Teisinis pagrindas:
Direktyva 2014/24/ES
I dalis: Perkančioji organizacija
II.1)Pirkimo apimtis
II.1.1)Pavadinimas:
Bezpečnostní služby pro objekty KÚ JčK
II.1.2)Pagrindinis BVPŽ kodas79710000 Apsaugos paslaugos
II.1.5)Numatoma bendra vertėVertė be PVM: 24 000 000.00 CZK
II.1.6)Informacija apie pirkimo dalisŠi sutartis suskaidyta į pirkimo dalis: ne
II.2)Aprašymas