Ogłoszenie o dobrowolnej przejrzystości ex ante
Podstawa prawna:
Dyrektywa 2014/24/UE
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Promocja Miasta Gdyni oraz Gdyńskiego Centrum Sportu jednostki budżetowej oraz jej działalności podczas imprezy Herbalife Ironman 70.3 Gdynia 2016, która odbędzie się w dniach 5–7.8.2016.
Numer referencyjny: GCS.DZPI.2711.24.2016
II.1.2)Główny kod CPV79342200 Usługi w zakresie promocji
II.1.4)Krótki opis:
Promocja Miasta Gdyni oraz Gdyńskiego Centrum Sportu jednostki budżetowej oraz jej działalności podczas imprezy Herbalife Ironman 70.3 Gdynia 2016, która odbędzie się w 5-7.8.2016 w Gdyni. Promocja Miasta Gdyni polegająca między innymi na: przyznaniu Miastu Gdynia tytułu Partnera Imprezy i umieszczeniu nazwy „Gdynia” w pełnej nazwie Imprezy „Herbalife Ironman 70.3 Gdynia 2016”, umieszczeniu logo Miasta Gdyni na rękawku koszulek startowych uczestników Imprezy, zamieszczeniu spotu reklamującego Imprezę w radio o zasięgu lokalnym we wskazaniem Miasta Gdyni jako gospodarza Imprezy, umieszczeniu logo Miasta Gdyni na stronie internetowej www.ironmangdynia.pl od dnia podpisania umowy do 9.8.2016 itp. Promocja Gdyńskiego Centrum Sportu jednostki budżetowej oraz jej działalności polegająca między innymi na: promocji cyklu biegów PKO Grand Prix Gdyni oraz MTB C.Hartwig Gdynia Maraton organizowanych przez Gdyńskie Centrum Sportu na stronie powitalnej Wykonawcy itp.
II.1.6)Informacje o częściachTo zamówienie podzielone jest na części: nie
II.2)Opis
II.2.4)Opis zamówienia: