Teisinis pagrindas:
Direktyva 2014/24/ES
I dalis: Perkančioji organizacija
II.1)Pirkimo apimtis
II.1.1)Pavadinimas:
Atliekų, sukauptų IAE pramoninių atliekų poligone, sąlyginių nebekontroliuojamųjų radioaktyvumo lygių nustatymo paslaugos
II.1.2)Pagrindinis BVPŽ kodas71350000 Inžinerinės mokslinės techninės paslaugos
II.1.4)Trumpas aprašymas:
Atliekų, sukauptų IAE pramoninių atliekų poligone, sąlyginių nebekontroliuojamųjų radioaktyvumo lygių nustatymo paslaugos.
II.1.5)Numatoma bendra vertėVertė be PVM: 725 000.00 EUR
II.1.6)Informacija apie pirkimo dalisŠi sutartis suskaidyta į pirkimo dalis: ne
II.2)Aprašymas
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)71350000 Inžinerinės mokslinės techninės paslaugos
II.2.4)Pirkimo aprašymas:
Etapas Nr. 1:
1.1) kokybės užtikrinimo plano rengimas ir derinimas su IAE, detalaus paslaugų atlikimo grafiko rengimas;
1.2) poligono aikštelės ir sukauptų pramoninių atliekų tyrimų programos rengimas ir derinimas su IAE;
1.3) tyrimų programos derinimas su LR institucijomis.
Etapas Nr. 2:
2.1) atliekų, sukauptų IAE pramoninių atliekų poligone, radiacinės kontrolės panaikinimo metodikos rengimas ir derinimas su IAE pagal TS 7.1 – 7.2 punktus;
2.2) atliekų, sukauptų IAE pramoninių atliekų poligone, radiacinės kontrolės panaikinimo metodikos derinimas su VATES.
Etapas Nr. 3:
3.1) tyrimų pagal suderintą tyrimų programą atlikimas;
3.2) tyrimų ataskaitos rengimas ir derinimas su IAE;
3.3) tyrimų ataskaitos derinimas su LR institucijomis.
Etapas Nr. 4:
4.1) SNRL ataskaitos rengimas ir derinimas su IAE;
4.2) SNRL ataskaitos derinimas su VATESI.