Skelbimas apie pirkimą. Komunalinės paslaugos
Teisinis pagrindas:
Direktyva 2014/25/ES
I dalis: Perkantysis subjektas
II.1)Pirkimo apimtis
II.1.1)Pavadinimas:
Dostawa strzemion kabłąkowych do łączenia elementów obudowy chodnikowej o profilu V do Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w ramach składów konsygnacyjnych – nr grupy 288-2
Nuorodos numeris: 701902710
II.1.2)Pagrindinis BVPŽ kodas44212320 Įvairios konstrukcijos
II.1.5)Numatoma bendra vertė
II.1.6)Informacija apie pirkimo dalisŠi sutartis suskaidyta į pirkimo dalis: taip
II.2)Aprašymas
II.2.1)Pavadinimas:
Pirkimo dalies Nr.: 1
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)44212320 Įvairios konstrukcijos
Pirkimo dalies Nr.: 2