II dalis: Objektas
II.1)Pirkimo apimtis
II.1.1)Pavadinimas:
Dostawa okładzin siatkowych zgrzewanych zaczepowych, łańcuchowych, łańcuchowo-węzłowych i zestawów naprawczych do Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w ramach składów konsygnacyjnych nr gr 281-8
Nuorodos numeris: 701902623
II.1.2)Pagrindinis BVPŽ kodas44212381 Plakiravimas
II.1.4)Trumpas aprašymas:
II.1.5)Numatoma bendra vertė
II.1.6)Informacija apie pirkimo dalisŠi sutartis suskaidyta į pirkimo dalis: taip
Pasiūlymai gali būti teikiami dėl visų pirkimo dalių
II.2)Aprašymas
II.2.1)Pavadinimas:
Pirkimo dalies Nr.: 1
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)44212381 Plakiravimas
II.2.4)Pirkimo aprašymas:
Zadanie 1 Siatka okładzinowa zaczepowa „Z” t-500 oczko 100x100 mm 2xzaczepowa w ilości 47 384 szt.
Pirkimo dalies Nr.: 2
Zadanie 2 Siatka okładzinowa zaczepowa „Z” t-600 oczko 100x100 mm 2xzaczepowa w ilości 74 060 szt.
Pirkimo dalies Nr.: 3
Zadanie 3 Siatka okładzinowa zaczepowa „Z” t-750 oczko 100x100 mm 2xzaczepowa w ilości 40 254 szt.
Pirkimo dalies Nr.: 4
Zadanie 4 Siatka okładzinowa zaczepowa „Z” t-800 oczko 100x100 mm 2xzaczepowa w ilości 442 278 szt.
Pirkimo dalies Nr.: 5
Zadanie 5 Siatka okładzinowa zaczepowa „Z” t-1000 oczko 100x100 mm 2xzaczepowa w ilości 150 541 szt.
Pirkimo dalies Nr.: 6
Zadanie 6 Siatka okładzinowa zaczepowa „Z” t-500 oczko 100x50 mm 2xzaczepowa zagęszczona w ilości 220 084 szt.
Pirkimo dalies Nr.: 7
Zadanie 7 Siatka okładzinowa zaczepowa „Z” t-750 oczko 100x50 mm 2xzaczepowa zagęszczona w ilości 687 641 szt.
Pirkimo dalies Nr.: 8
Zadanie 8 Siatka okładzinowa zaczepowa „Z” t-1000 oczko 100x50 mm 2xzaczepowa zagęszczona w ilości 18 955 szt.
Pirkimo dalies Nr.: 9
Zadanie 9 Siatka okładzinowa łańcuchowa „ŁW” t-500 oczko 100x100 mm 8/6 mm 1xzaczepowa w ilości 26 712 szt.
Pirkimo dalies Nr.: 10
Zadanie 10 Siatka okładzinowa łańcuchowo węzłowa „Ł” t-500 oczko 100x100 mm 7/5 mm 1xzaczepowa w ilości 31 849 szt.
Pirkimo dalies Nr.: 11
Zadanie 11 Siatka okładzinowa łańcuchowo węzłowa „ŁW” t-600 oczko 100x100mm 7/5 mm 1xzaczepowa w ilości 30 042 szt.
Pirkimo dalies Nr.: 12
Zadanie 12 Siatka okładzinowa łańcuchowo węzłowa „ŁW” t-600 oczko 100x100 mm 7/5 mm 1xzaczepowa ocynk w ilości 70 000 szt.
Pirkimo dalies Nr.: 13
Zadanie 13 Siatka okładzinowa łańcuchowo węzłowa „ŁW” t-800 oczko 100x100 mm 7/5 mm 1xzaczepowa w ilości 171 074 szt.
Pirkimo dalies Nr.: 14
Zadanie 14 Siatka okładzinowa łańcuchowo węzłowa „ŁW” t-500 oczko 50x100 mm 1xzaczepowa zagęszczona w ilości 24 856 szt.
Pirkimo dalies Nr.: 15
Zadanie 15 Siatka okładzinowa łańcuchowo węzłowa „ŁW” t-600 oczko 50x100 mm 1xzaczepowa zagęszczona w ilości 4 791 szt.
Pirkimo dalies Nr.: 16
Zadanie 16 Siatka okładzinowa łańcuchowo węzłowa „ŁW” t-750 oczko 50x100 mm 7/5 mm 1xzaczepowa zagęszczona w ilości 460 855 szt.
Pirkimo dalies Nr.: 17
Zadanie 17 Siatka okładzinowa łańcuchowo węzłowa „ŁW” t-800 oczko 50x100 mm 7/5 mm 1xzaczepowa zagęszczona w ilości 338 972 szt.
Pirkimo dalies Nr.: 18
Zadanie 18 Siatka okładzinowa łańcuchowo węzłowa „ŁW” t-800 oczko 50x100 mm 7/5 mm 1xzaczepowa zagęszczona ocynk w ilości 18 400 szt.
Pirkimo dalies Nr.: 19
Zadanie 19 Siatka okładzinowa łańcuchowo węzłowa „ŁW” t-1000 oczko 50x100 mm 7/5 mm 1xzaczepowa zagęszczona w ilości 214 454 szt.
Pirkimo dalies Nr.: 20
Zadanie 20 Siatka okładzinowa łańcuchowo węzłowa „ŁW” t-1500 oczko 50x100 mm 7/5 mm 1xzaczepowa zagęszczona w ilości 5 000 szt.
Pirkimo dalies Nr.: 21
Zadanie 21 Siatka okładzinowa łańcuchowo węzłowa „ŁW” t-500 oczko 50x100 mm 8/6 mm 1xzaczepowa zagęszczona w ilości 21 960 szt.
Pirkimo dalies Nr.: 22
Zadanie 22 Siatka okładzinowa łańcuchowo węzłowa „ŁW” t-750 oczko 50x100 mm 8/6 mm 1xzaczepowa zagęszczona w ilości 261 199 szt.
Pirkimo dalies Nr.: 23
Zadanie 23 Siatka okładzinowa łańcuchowo węzłowa „ŁW” t-1000 oczko 50x100 mm 6,25 knm 8/6 mm 1xzaczepowa zagęszczona w ilości 23 200 szt.
Pirkimo dalies Nr.: 24
Zadanie 24 Siatka okładzinowa łańcuchowo węzłowa „ŁW” t-1250 oczko 50x100 mm 6,25 knm 8/6 mm 1xzaczepowa zagęszczona w ilości 27 677 szt.
Pirkimo dalies Nr.: 25
Zadanie 25 Siatka łańcuchowo węzłowa „ŁW” do opinki wyrobisk ścianowych l -1500x800 mm oczko 50x100 mm, 7/5 mm wytrzymałość siatki na zginanie – min 24kNm zagęszczona w ilości 13 150 szt.
Pirkimo dalies Nr.: 26
Zadanie 26 Siatka łańcuchowo węzłowa „ŁW” do opinki wyrobisk ścianowych l-1500x400 mm oczko 50x100 mm wytrzymałość siatki na zginanie – min 12kNm; wytrzymałość przegubowego połączenia dwóch segmentów - min 60kN, 7/5 mm przegubowa zagęszczona w ilości 43 300 szt.
Pirkimo dalies Nr.: 27
Zadanie 27 Zestaw naprawczy opinki l-750x700 oczko 100x100 mm 1xzaczepowa w ilości 1 800 szt.
Pirkimo dalies Nr.: 28
Zadanie 28 Zestaw naprawczy opinki l-1000x700 oczko 100x100 mm 1xzaczepowa w ilości 6 390 szt.
Pirkimo dalies Nr.: 29
Zadanie 29 Zestaw naprawczy opinki l-1000x700 oczko 100x100 mm 1xzaczepowa ocynk w ilości 1 000 szt.
Pirkimo dalies Nr.: 30
Zadanie 30 Zestaw naprawczy opinki l-1000x700 oczko 50x100 mm 1xzaczepowa zagęszczany w ilości 7 300 szt.
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Numer referencyjny: 701902623
II.1.2)Główny kod CPV44212381 Okładzina
II.1.4)Krótki opis:
II.1.5)Szacunkowa całkowita wartość
II.1.6)Informacje o częściachTo zamówienie podzielone jest na części: tak
Oferty można składać w odniesieniu do wszystkich części
II.2)Opis
II.2.1)Nazwa:
Część nr: 1
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV44212381 Okładzina
II.2.4)Opis zamówienia:
Część nr: 2
Część nr: 3
Część nr: 4
Część nr: 5
Część nr: 6
Część nr: 7
Część nr: 8
Część nr: 9
Część nr: 10
Część nr: 11
Część nr: 12
Część nr: 13
Część nr: 14
Część nr: 15
Część nr: 16
Część nr: 17
Część nr: 18
Część nr: 19
Część nr: 20
Część nr: 21
Część nr: 22
Część nr: 23
Część nr: 24
Część nr: 25
Część nr: 26
Część nr: 27
Część nr: 28
Część nr: 29
Część nr: 30