Usługi - 248476-2015
Wyświetl widok skrócony
Polska-Gdynia: Usługi w zakresie promocji
2015/S 134-248476
Ogłoszenie o dobrowolnej przejrzystości ex ante
Niniejsze ogłoszenie objęte jest przepisami: dyrektywy 2004/18/WE
II.1)Opis
II.1.1)Nazwa nadana zamówieniu
Promocja Miasta Gdyni podczas regat 49er Grand Prix Gdynia 2015, które odbędą się 28–30.8.2015 w Gdyni.
II.1.2)Rodzaj zamówienia oraz lokalizacja robót budowlanych, miejsce realizacji dostawy lub świadczenia usług
Usługi
Kategoria usług: nr 13: Usługi reklamowe
Główne miejsce lub lokalizacja robót budowlanych, miejsce realizacji dostawy lub świadczenia usług: Polska.
Kod NUTS PL POLSKA
II.1.4)Krótki opis zamówienia lub zakupu
Promocja Miasta Gdyni podczas regat 49er Grand Prix Gdynia 2015, które odbędą się 28–30.8.2015 w Gdyni poprzez między innymi umieszczeniu logo Miasta Gdynia na materiałach i publikacjach wydawanych przez Zleceniobiorcę dla potrzeb Imprez, na żaglach łodzi zawodników,stronie internetowej Wykonawcy.
II.1.5)Wspólny Słownik Zamówień (CPV)
79342200 Usługi w zakresie promocji
II.2)Całkowita końcowa wartość zamówienia (zamówień)
II.2.1)Całkowita końcowa wartość zamówienia (zamówień)