II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Dostawa ładunków klejowych do stosowania w podziemnych wyrobiskach górniczych dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. – nr grupy 246-7
Numer referencyjny: 701902715
II.1.2)Główny kod CPV24910000 Kleje
II.1.4)Krótki opis:
Przedmiotem zamówienia są dostawy ładunków klejowych do stosowania w podziemnych wyrobiskach górniczych dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. – nr grupy 246-7, wg asortymentu i w ilościach określonych w Formularzu Ofertowym stanowiącym Załącznik nr 2 do SIWZ, z podziałem na 12 części (zadań).
II.1.5)Szacunkowa całkowita wartość
II.1.6)Informacje o częściachTo zamówienie podzielone jest na części: tak
Oferty można składać w odniesieniu do wszystkich części
II.2)Opis
II.2.1)Nazwa:
Ładunek klejowy poliestrowy antystatyzowany
Część nr: 1
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV24910000 Kleje
II.2.4)Opis zamówienia:
Dostawa ładunków klejowych poliestrowych antystatyzowanych w ilości 2 100 szt.
Część nr: 2
Dostawa ładunków klejowych poliestrowych antystatyzowanych w ilości 5 720 szt.
Część nr: 3
Dostawa ładunków klejowych poliestrowych antystatyzowanych w ilości 48 150 szt.
Część nr: 4
Dostawa ładunków klejowych poliestrowych antystatyzowanych w ilości 88 683 szt.
Część nr: 5
Dostawa ładunków klejowych poliestrowych antystatyzowanych w ilości 4 260 szt.
Część nr: 6
Dostawa ładunków klejowych poliestrowych antystatyzowanych w ilości 12 400 szt.
Ładunek klejowy poliuretanowy antystatyzowany
Część nr: 7
Dostawa ładunków klejowych poliuretanowych antystatyzowanych w ilości 200 szt.
Część nr: 8
Dostawa ładunków klejowych poliuretanowych antystatyzowanych w ilości 35 095 szt.
Część nr: 9
Dostawa ładunków klejowych poliuretanowych antystatyzowanych w ilości 5 500 szt.
Część nr: 10
Dostawa ładunków klejowych poliuretanowych antystatyzowanych w ilości 10 000 szt.
Część nr: 11
Dostawa ładunków klejowych poliuretanowych antystatyzowanych w ilości 9 195 szt.
Część nr: 12
Dostawa ładunków klejowych poliuretanowych antystatyzowanych w ilości 65 743 szt.