Dostawy - 257407-2019
Polska-Katowice: Węże
2019/S 105-257407
Sprostowanie
Ogłoszenie zmian lub dodatkowych informacji
Dostawy
(Suplement do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej, 2019/S 093-225753)
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Dostawa węży do wody i pary, sprężonego powietrza, gazów, benzyny i olejów, środków chemicznych – odpornych na ścieranie dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. (nr grupy 251-9)
Numer referencyjny: 701802247
II.1.2)Główny kod CPV
44165100 Węże
II.1.4)Krótki opis:
Postępowanie o udzielenie zamówienia sektorowego prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie przepisów ustawy z dnia 29.1.2004 r. Prawo zamówień publicznych (Dz.U. z 2017 r. poz. 1579 ze zm.), zwanej w treści niniejszej SIWZ ustawą Pzp lub ustawą, oraz w oparciu o właściwe przepisy wykonawcze.
Zamówienie obejmuje dostawę węży do wody i pary, sprężonego powietrza, gazów, benzyny i olejów, środków chemicznych – odpornych na ścieranie dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz wymagania prawne i parametry techniczno-użytkowe określono w SIWZ.
W niniejszym postępowaniu o udzielenie zamówienia komunikacja między zamawiającym a wykonawcami, w szczególności składanie ofert, JEDZ oraz dokumentów i oświadczeń, odbywa się przy użyciu środków komunikacji elektronicznej. Oferty wraz z załącznikami oraz JEDZ, pod rygorem nieważności, sporządza się w postaci elektronicznej i opatruje się kwalifikowanym podpisem elektronicznym.