II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Dostawa noży kombajnowych dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. – nr grupy 295-9
Numer referencyjny: 701902701-1
II.1.2)Główny kod CPV43611200 Końcówki wierteł przemysłowych
II.1.4)Krótki opis:
Postępowanie o udzielenie zamówienia sektorowego prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie przepisów ustawy z dnia 29.1.2004 r. Prawo zamówień publicznych (Dz.U. 2018 poz. 1986 t.j.), zwanej w treści SIWZ ustawą Pzp lub ustawą, oraz w oparciu o właściwe przepisy wykonawcze.
W niniejszym postępowaniu komunikacja między zamawiającym a wykonawcami, w szczególności składanie ofert, JEDZ oraz dokumentów i oświadczeń, odbywa się przy użyciu środków komunikacji elektronicznej. Oferty wraz z załącznikami oraz JEDZ, pod rygorem nieważności, sporządza się w postaci elektronicznej i podpisuje się kwalifikowanym podpisem elektronicznym.
Szczegółowy sposób składania ofert na platformie EFO jest dostępny na stronie:
https://efo.coig.biz/index/pomoc/dokumentacja
Zamówienie obejmuje dostawę noży kombajnowych dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. -nr grupy 295-9. Liczba części zamówienia (zadań) wynosi: 7.Szacunkowa ilość dostaw wynosi ogółem 18 970 sztuk noży.
II.1.5)Szacunkowa całkowita wartość
II.1.6)Informacje o częściachTo zamówienie podzielone jest na części: tak
Oferty można składać w odniesieniu do wszystkich części
Instytucja zamawiająca zastrzega sobie prawo do udzielenia łącznie następujących części lub grup części:
Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych na poszczególne części zamówienia (zadania) wyszczególnione w Załączniku nr 2 SIWZ. Składana oferta winna obejmować cały zakres rzeczowy i ilościowy części zamówienia. Liczba części zamówienia (zadań) wynosi: 7. Zamawiający przewiduje możliwość złożenia oferty przez 1 Wykonawcę na: 1 lub więcej części zamówienia.
II.2)Opis
II.2.1)Nazwa:
NÓŻ OBROTOWY 1XSTOPNIOWY Ø 22 140/65/65/30/ZH Z WĘGLIKIEM SPIEKANYM O ŚREDNIEJ GRUBOŚCI ZIARNA WC ≥ 8μm
Część nr: 1
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV43611200 Końcówki wierteł przemysłowych
II.2.4)Opis zamówienia:
LP PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA ILOŚĆ J.M.
NÓŻ OBROTOWY 1XSTOPNIOWY Ø 22 140/65/65/30/ZH Z WĘGLIKIEM SPIEKANYM O ŚREDNIEJ GRUBOŚCI ZIARNA WC ≥ 8μm - 4 000 szt.
NÓŻ OBROTOWY 1XSTOPNIOWY Ø 22 147/70/58/38/PR Z WĘGLIKIEM SPIEKANYM O ŚREDNIEJ GRUBOŚCI ZIARNA WC ≥ 8μm
Część nr: 2
NÓŻ OBROTOWY 1XSTOPNIOWY Ø 22 147/70/58/38/PR Z WĘGLIKIEM SPIEKANYM O ŚREDNIEJ GRUBOŚCI ZIARNA WC ≥ 8μm - 4 000 szt.
NÓŻ OBROTOWY 1XSTOPNIOWY Ø 22 189/92/59/38/PR Z WĘGLIKIEM SPIEKANYM O ŚREDNIEJ GRUBOŚCI ZIARNA WC ≥ 8μm
Część nr: 3
NÓŻ OBROTOWY 1XSTOPNIOWY Ø 22 189/92/59/38/PR Z WĘGLIKIEM SPIEKANYM O ŚREDNIEJ GRUBOŚCI ZIARNA WC ≥ 8μm - 2 820 szt.
NÓŻ OBROTOWY 2XSTOPNIOWY Ø 22 165/90/65/38/30/ZH Z WĘGLIKIEM SPIEKANYM O ŚREDNIEJ GRUBOŚCI ZIARNA WC ≥ 8μm
Część nr: 4
NÓŻ OBROTOWY 2XSTOPNIOWY Ø 22 165/90/65/38/30/ZH Z WĘGLIKIEM SPIEKANYM O ŚREDNIEJ GRUBOŚCI ZIARNA WC ≥ 8μm - 2 450 szt.
NÓŻ OBROTOWY 2XSTOPNIOWY Ø 25 140/65/65/38/30/ZH Z WĘGLIKIEM SPIEKANYM O ŚREDNIEJ GRUBOŚCI ZIARNA WC ≥ 8μm
Część nr: 5
NÓŻ OBROTOWY 2XSTOPNIOWY Ø 25 140/65/65/38/30/ZH Z WĘGLIKIEM SPIEKANYM O ŚREDNIEJ GRUBOŚCI ZIARNA WC ≥ 8μm - 2 200 szt.
NÓŻ OBROTOWY 2XSTOPNIOWY Ø 25 140/65/65/38/30/PS Z WĘGLIKIEM SPIEKANYM O ŚREDNIEJ GRUBOŚCI ZIARNA WC ≥ 8μm
Część nr: 6
NÓŻ OBROTOWY 2XSTOPNIOWY Ø 25 140/65/65/38/30/PS Z WĘGLIKIEM SPIEKANYM O ŚREDNIEJ GRUBOŚCI ZIARNA WC ≥ 8μm - 2 000 szt.
NÓŻ OBROTOWY 2XSTOPNIOWY Ø 25 165/90/65/38/30/ZH Z WĘGLIKIEM SPIEKANYM O ŚREDNIEJ GRUBOŚCI ZIARNA WC ≥ 8μm
Część nr: 7
NÓŻ OBROTOWY 2XSTOPNIOWY Ø 25 165/90/65/38/30/ZH Z WĘGLIKIEM SPIEKANYM O ŚREDNIEJ GRUBOŚCI ZIARNA WC ≥ 8μm - 1 500 szt.