Teisinis pagrindas:
Direktyva 2014/24/ES
I dalis: Perkančioji organizacija
II.1)Pirkimo apimtis
II.1.1)Pavadinimas:
Mokslinių tyrimų ir inovacijų politikos rėmimas biologinių produktų ir paslaugų srityje.
Nuorodos numeris: 2016/RTD/F2/OP/PP-04541-2016.
II.1.2)Pagrindinis BVPŽ kodas73110000 Mokslinių tyrimų paslaugos
II.1.4)Trumpas aprašymas:
Bendras šio konkurso tikslas – teikti įvairią naują informaciją ir analizes, kurios leistų politikos formuotojams, mokslo bendruomenei, pirminiams gamintojams, verslo įmonėms ir kitoms suinteresuotosioms šalims priimti labiau informuotus su naujoviškais biologiniais produktais susijusius sprendimus. Ypač bus priimami geresni sprendimai dėl:
ar ir kada svarstyti priimti politines priemones, skirtas naujoviškiems biologiniams produktams remti;
kam konkrečiai skirti mokslinių tyrimų ir inovacijų finansavimą visoje biologinių produktų srityje;
ar ir kada investuoti į didesnio masto naujoviškų biologinių produktų gamybą.
Tikslas bus pasiektas atliekant 3 skirtingas, bet susijusias užduotis, t. y. atliekant naujoviškų biologinių produktų poveikio aplinkai analizę, didinant informuotumą apie komercinės ir finansinės sėkmės istorijas ES ir galiausiai identifikuojant 20 geriausių naujoviškų biologinių produktų, kurie, manoma, geriausiai prigis per ateinančius 5–15 metų.
II.1.5)Numatoma bendra vertėVertė be PVM: 1 930 000.00 EUR
II.1.6)Informacija apie pirkimo dalisŠi sutartis suskaidyta į pirkimo dalis: ne
II.2)Aprašymas
II.2.4)Pirkimo aprašymas:
Žr. interneto adresą, nurodytą I.3 dalyje.