Belgia-Bruxelles: Servicii de exploatare, întreținere, dezvoltare, asistență și consultanță pentru software-ul CMMS / COSWIN pentru clădirile Parlamentului European în locațiile BE, LU și FR
2019/S 109-264188
Anunţ referitor la modificări sau informaţii suplimentare
Temei juridic:
Directiva 2014/24/UE
II.1)Obiectul achiziţiei
II.1.1)Titlu:
Servicii de exploatare, întreținere, dezvoltare, asistență și consultanță pentru software-ul CMMS / COSWIN pentru clădirile Parlamentului European în locațiile BE, LU și FR
Număr de referinţă: 06A0010-2017-M043
II.1.2)Cod CPV principal48421000 Pachete software de gestionare a instalaţiilor
II.1.4)Descriere succintă:
În conformitate cu dispozițiile Regulamentului (UE, Euratom) nr. 966/2012 al Parlamentului European și al Consiliului din 25.10.2012 privind normele financiare aplicabile bugetului general al Uniunii Europene, Parlamentul European a decis lansarea prezentului anunț de participare pentru acoperirea serviciilor de exploatare, întreținere, dezvoltare, asistență și consultanță pentru software-ul CMMS / Coswin pentru clădirile ocupate sau care urmează să fie ocupate de Parlamentul European în locațiile Bruxelles (Belgia), Luxemburg (Luxemburg) și Strasbourg (Franța).