Dostawy - 265260-2022
Polska-Zakopane: Sprzęt wystawowy
2022/S 096-265260
Sprostowanie
Ogłoszenie zmian lub dodatkowych informacji
Dostawy
(Suplement do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej, 2022/S 076-207129)
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
„Projekt aranżacji ekspozycji stałej w budynku Muzeum Kornela Makuszyńskiego”
Numer referencyjny: ADM. 270-3/2022
II.1.2)Główny kod CPV
39154000 Sprzęt wystawowy
II.1.4)Krótki opis:
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie dostaw i usług dotyczących aranżacji wystaw w budynku wpisanym do rejestru zabytków, w zadaniu inwestycyjnym – dla projektu pod nazwą:
Przedmiot zamówienia obejmuje w szczególności wykonanie:
elementów wystawienniczych do ekspozycji,
elementów multimedialnych (sprzęt i aplikacje multimedialne do ekspozycji),
elementów aranżacyjnych do sali wystaw czasowych,