Roboty budowlane - 265655-2023
Polska-Łódź: Roboty w zakresie budowy autostrad, dróg
2023/S 086-265655
Wstępne ogłoszenie informacyjne
Niniejsze ogłoszenie ma na celu skrócenie terminu składania ofert
Roboty budowlane
Podstawa prawna:
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Przebudowa ul. Uzdrowiskowej
II.1.2)Główny kod CPV
45233100 Roboty w zakresie budowy autostrad, dróg
II.1.4)Krótki opis:
Przebudowa układu drogowego ul. Uzdrowiskowej na odcinku od ul. Wypoczynkowej do ul. Klimatycznej.
II.1.5)Szacunkowa całkowita wartość
II.1.6)Informacje o częściach
To zamówienie podzielone jest na części: nie
II.2)Opis
II.2.4)Opis zamówienia: