II dalis: Objektas
II.1)Pirkimo apimtis
II.1.1)Pavadinimas:
Dostawa zespołów i elementów wykonawczych i sterujących hydrauliki sterowniczej dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. – nr grupy 295-15.
Nuorodos numeris: 701902742
II.1.2)Pagrindinis BVPŽ kodas43140000 Mobilios hidraulinės šachtų atramos
II.1.4)Trumpas aprašymas:
Postępowanie o udzielenie zamówienia sektorowego prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie przepisów ustawy z dnia 29.1.2004 r. Prawo zamówień publicznych (Dz.U. 2017 poz. 1579 ze zm.) oraz w oparciu o właściwe przepisy wykonawcze.
W postępowaniu o udzielenie zamówienia komunikacja między Zamawiającym a Wykonawcami, w szczególności składanie ofert, JEDZ oraz dokumentów i oświadczeń, odbywa się przy użyciu środków komunikacji elektronicznej. Oferty wraz z załącznikami oraz JEDZ, pod rygorem nieważności, sporządza się w postaci elektronicznej i opatruje się kwalifikowanym podpisem elektronicznym.
Przedmiotem zamówienia jest dostawa zespołów i elementów wykonawczych i sterujących hydrauliki sterowniczej dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A.
II.1.5)Numatoma bendra vertė
II.1.6)Informacija apie pirkimo dalisŠi sutartis suskaidyta į pirkimo dalis: taip
Pasiūlymai gali būti teikiami dėl visų pirkimo dalių
II.2)Aprašymas
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 1
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)43140000 Mobilios hidraulinės šachtų atramos
II.2.4)Pirkimo aprašymas:
Materiał wg asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ.
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 2
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 3
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 4
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 5
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 6
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 7
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 8
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 9
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 10
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 11
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 12
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 13
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 14
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 15
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 16
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 17
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 18
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 19
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 20
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 21
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 22
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 23
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 24
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 25
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 26
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 27
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 28
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 29
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 30
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 31
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 32
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 33
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 34
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 35
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 36
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 37
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 38
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 39
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 40
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 41
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 42
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 43
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 44
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 45
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 46
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 47
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 48
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 49
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 50
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 51
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 52
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 53
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 54
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 55
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 56
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 57
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 58
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 59
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 60
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 61
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 62
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 63
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 64
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 65
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 66
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 67
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 68
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 69
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 70
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 71
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 72
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 73
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 74
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 75
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 76
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 77
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 78
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 79