Skelbimas apie sutarties skyrimą
Pirkimo procedūros rezultatai
Teisinis pagrindas:
Direktyva 2014/24/ES
I dalis: Perkančioji organizacija
II.1)Pirkimo apimtis
II.1.1)Pavadinimas:
Vilniaus Senųjų kapinių, vadinamų Rasų kapinėmis, Senųjų kapinių (unikalus kodas 25233) avarinės būklės kapaviečių tvarkybos darbų projekto dalinės ekspertizės paslaugos
II.1.2)Pagrindinis BVPŽ kodas71319000 Ekspertų paslaugos
II.1.4)Trumpas aprašymas:
Vilniaus Senųjų kapinių, vadinamų Rasų kapinėmis, Senųjų kapinių (unikalus kodas 25233) avarinės būklės kapaviečių tvarkybos darbų (tyrimai, remontas, konservavimas) projekto dalinės (statybos skaičiuojamosios kainos nustatymo dalies) ekspertizės paslaugos.
II.1.6)Informacija apie pirkimo dalisŠi sutartis suskaidyta į pirkimo dalis: ne
II.2)Aprašymas
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)71319000 Ekspertų paslaugos
II.2.4)Pirkimo aprašymas: