II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Zakup i dostawa odczynników laboratoryjnych i chemicznych dla jednostek Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach
Numer referencyjny: RZP/PN/40/20
II.1.2)Główny kod CPV33696300 Odczynniki chemiczne
II.1.4)Krótki opis:
Zamawiający podzielił przedmiot zamówienia na 14 pakietów:
— pakiet nr 1 – odczynniki chemiczne lub równoważne,
— pakiet nr 2 – kwas azotowy,
— pakiet nr 3 – odczynniki chemiczne, alkohol,
— pakiet nr 4 – wzorce lub równoważne,
— pakiet nr 5 – materiał referencyjny lub równoważny,
— pakiet nr 6 – odczynniki chemiczne lub równoważne,
— pakiet nr 7 – aceton lub równoważny,
— pakiet nr 8 – glukoza lub równoważna,
— pakiet nr 9 – testy paskowe do badania stężenia glukozy,
— pakiet nr 10 – modelowy wektor do klonowania lub równoważny,
— pakiet nr 11 – krążki antybiotykowe,
— pakiet nr 12 – ciekła tromboplastyna lub równoważny,
— pakiet nr 13 – jad pszczeli,
— pakiet nr 14 – alkohol skażony.
Przedmiot zamówienia należy zrealizować w oparciu o założenia określone w opisie przedmiotu zamówienia zawartym w specyfikacji asortymentowo-cenowej stanowiącej załącznik nr 2.1–2.14 do SIWZ.
II.1.6)Informacje o częściachTo zamówienie podzielone jest na części: tak
II.2)Opis
II.2.1)Nazwa:
Odczynniki chemiczne lub równoważne
Część nr: 1
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV33696300 Odczynniki chemiczne
II.2.4)Opis zamówienia:
Przedmiot zamówienia należy zrealizować w oparciu o założenia określone w opisie przedmiotu zamówienia zawartym w specyfikacji asortymentowo-cenowej stanowiącej załącznik nr 2.1 do SIWZ.
Przedmiot zamówienia należy zrealizować w oparciu o założenia określone w opisie przedmiotu zamówienia zawartym w specyfikacji asortymentowo-cenowej stanowiącej załącznik nr 2.2 do SIWZ.
Odczynniki chemiczne, alkohol
Część nr: 3
Przedmiot zamówienia należy zrealizować w oparciu o założenia określone w opisie przedmiotu zamówienia zawartym w specyfikacji asortymentowo-cenowej stanowiącej załącznik nr 2.3 do SIWZ.
Przedmiot zamówienia należy zrealizować w oparciu o założenia określone w opisie przedmiotu zamówienia zawartym w specyfikacji asortymentowo-cenowej stanowiącej załącznik nr 2.4 do SIWZ.
Materiał referencyjny lub równoważny
Część nr: 5
Przedmiot zamówienia należy zrealizować w oparciu o założenia określone w opisie przedmiotu zamówienia zawartym w specyfikacji asortymentowo-cenowej stanowiącej załącznik nr 2.5 do SIWZ.
Część nr: 6
Przedmiot zamówienia należy zrealizować w oparciu o założenia określone w opisie przedmiotu zamówienia zawartym w specyfikacji asortymentowo-cenowej stanowiącej załącznik nr 2.6 do SIWZ.
Przedmiot zamówienia należy zrealizować w oparciu o założenia określone w opisie przedmiotu zamówienia zawartym w specyfikacji asortymentowo-cenowej stanowiącej załącznik nr 2.7 do SIWZ.
Przedmiot zamówienia należy zrealizować w oparciu o założenia określone w opisie przedmiotu zamówienia zawartym w specyfikacji asortymentowo-cenowej stanowiącej załącznik nr 2.8 do SIWZ.
Testy paskowe do badania stężenia glukozy
Część nr: 9
Przedmiot zamówienia należy zrealizować w oparciu o założenia określone w opisie przedmiotu zamówienia zawartym w specyfikacji asortymentowo-cenowej stanowiącej załącznik nr 2.9 do SIWZ.
Modelowy wektor do klonowania lub równoważny
Część nr: 10
Przedmiot zamówienia należy zrealizować w oparciu o założenia określone w opisie przedmiotu zamówienia zawartym w specyfikacji asortymentowo-cenowej stanowiącej załącznik nr 2.10 do SIWZ.
II.2.1)Nazwa:Część nr: 11
Przedmiot zamówienia należy zrealizować w oparciu o założenia określone w opisie przedmiotu zamówienia zawartym w specyfikacji asortymentowo-cenowej stanowiącej załącznik nr 2.11 do SIWZ.
Ciekła tromboplastyna lub równoważna
Część nr: 12
Przedmiot zamówienia należy zrealizować w oparciu o założenia określone w opisie przedmiotu zamówienia zawartym w specyfikacji asortymentowo-cenowej stanowiącej załącznik nr 2.12 do SIWZ.
II.2.1)Nazwa:Część nr: 13
Przedmiot zamówienia należy zrealizować w oparciu o założenia określone w opisie przedmiotu zamówienia zawartym w specyfikacji asortymentowo-cenowej stanowiącej załącznik nr 2.13 do SIWZ.
II.2.1)Nazwa:Część nr: 14
Przedmiot zamówienia należy zrealizować w oparciu o założenia określone w opisie przedmiotu zamówienia zawartym w specyfikacji asortymentowo-cenowej stanowiącej załącznik nr 2.14 do SIWZ.