Skelbimas apie sutarties skyrimą. Komunalinės paslaugos
Pirkimo procedūros rezultatai
Teisinis pagrindas:
Direktyva 2014/25/ES
I dalis: Perkantysis subjektas
II.1)Pirkimo apimtis
II.1.1)Pavadinimas:
Dostawa szyn kolejowych dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A.
Nuorodos numeris: 701903350
II.1.2)Pagrindinis BVPŽ kodas34946110 Bėgiai
II.1.4)Trumpas aprašymas:
Postępowanie o udzielenie zamówienia sektorowego prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie przepisów ustawy z dnia 29.1.2004 r. Prawo zamówień publicznych (tekst jedn.: Dz.U. z 2018 r. poz. 1986 z późniejszymi zmianami), zwanej w treści niniejszej SIWZ ustawą Pzp lub ustawą, oraz w oparciu o właściwe przepisy wykonawcze.
W niniejszym postępowaniu o udzielenie zamówienia komunikacja między zamawiającym a wykonawcami, w szczególności składanie ofert, JEDZ oraz dokumentów i oświadczeń, odbywa się przy użyciu środków komunikacji elektronicznej. Oferty wraz z załącznikami oraz JEDZ, pod rygorem nieważności, sporządza się w postaci elektronicznej i opatruje się kwalifikowanym podpisem elektronicznym. Szczegółowy sposób składania ofert na platformie EFO jest dostępny na stronie: https://efo.coig.biz/index/pomoc/dokumentacja.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz wymagania prawne i parametry techniczno-użytkowe określono w SIWZ.
II.1.6)Informacija apie pirkimo dalisŠi sutartis suskaidyta į pirkimo dalis: taip
II.2)Aprašymas
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 1
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)34946110 Bėgiai
II.2.4)Pirkimo aprašymas:
Szyny wg asortymentu określonego w Załączniku nr 2 do SIWZ Zadanie nr 1.
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 2
Szyny wg asortymentu określonego w Załączniku nr 2 do SIWZ Zadanie nr 2.
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 3
Szyny wg asortymentu określonego w Załączniku nr 2 do SIWZ Zadanie nr 3.
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 4
Szyny wg asortymentu określonego w Załączniku nr 2 do SIWZ Zadanie nr 4.
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 5
Szyny wg asortymentu określonego w Załączniku nr 2 do SIWZ Zadanie nr 5.