II dalis: Objektas
II.1)Pirkimo apimtis
II.1.1)Pavadinimas:
acquisition, installation et contrôle des équipements et matériels d'aires de jeux
II.1.2)Pagrindinis BVPŽ kodas37535200 Žaidimų aikštelės įrenginiai
II.1.4)Trumpas aprašymas:
II.1.5)Numatoma bendra vertėVertė be PVM: 6 900 000.00 EUR
II.1.6)Informacija apie pirkimo dalisŠi sutartis suskaidyta į pirkimo dalis: taip
Pasiūlymai gali būti teikiami dėl maksimalaus pirkimo dalių skaičiaus: 6
Maksimalus vienam konkurso dalyviui skirtinų pirkimo dalių skaičius: 6
II.2)Aprašymas
II.2.1)Pavadinimas:
acquisition et installation d'équipements et matériels d'aires de jeux
Pirkimo dalies Nr.: 1
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)37535200 Žaidimų aikštelės įrenginiai
II.2.4)Pirkimo aprašymas:
acquisition et installation d'équipements et matériels d'aires de jeux, périmètre Hauts de France
contrôle annuel des équipements et matériels d'aires de jeux
Pirkimo dalies Nr.: 2
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)71356100 Techninės kontrolės paslaugos
contrôle annuel des équipements et matériels d'aires de jeux, périmètre Hauts de France
Pirkimo dalies Nr.: 3
acquisition et installation d'équipements et matériels d'aires de jeux, périmètre Normandie
Pirkimo dalies Nr.: 4
contrôle annuel des équipements et matériels d'aires de jeux, périmètre Normandie
Pirkimo dalies Nr.: 5
acquisition et installation d'équipements et matériels d'aires de jeux, périmètre Grand Est
Pirkimo dalies Nr.: 6
contrôle annuel des équipements et matériels d'aires de jeux, périmètre Grand Est