Teisinis pagrindas:
Direktyva 2014/24/ES
I dalis: Perkančioji organizacija
II.1)Pirkimo apimtis
II.1.1)Pavadinimas:
Galimybių studija preliminariai projektuojant geležinkelio linijos Kovel–Yahodyn–Lenkijos siena ruožo modernizavimą toliau diegiant elektrifikaciją
Nuorodos numeris: TA2019058 UA NIF / AA-001254-001-D
II.1.2)Pagrindinis BVPŽ kodas71311230 Geležinkelių inžinerijos paslaugos
II.1.4)Trumpas aprašymas:
Projektas susijęs su geležinkelio linijos Kovel–Yahodyn (Lenkijos siena) modernizavimu, įskaitant tolesnę įmanomą elektrifikaciją, siekiant atkurti pirminį suprojektuotą greitį ir galimai elektrifikaciją, tenkinant atitinkamus standartus, kaip nurodoma TEN-T reglamente, didinti linijos pajėgumus ir važiavimo greitį bei trumpinti kelionės laiką, didinti eismo saugumą ir geležinkelio infrastruktūros patikimumą, tokiu būdu skatinant keleivinio ir krovininio eismo šia linija augimą.
II.1.5)Numatoma bendra vertėVertė be PVM: 700 000.00 EUR
II.1.6)Informacija apie pirkimo dalisŠi sutartis suskaidyta į pirkimo dalis: ne
II.2)Aprašymas
II.2.4)Pirkimo aprašymas:
Žr. interneto adresą, nurodytą I.3) dalyje.