Podstawa prawna:
Dyrektywa 2014/24/UE
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
ZAKUP I WYMIANA REZONANSU MAGNETYCZNEGO WRAZ Z DOSTOSOWANIEM POMIESZCZEŃ
Numer referencyjny: ZP-23-068UN
II.1.2)Główny kod CPV33111610 Jednostki rezonansu magnetycznego
II.1.4)Krótki opis:
Przedmiotem umowy jest demontaż istniejącego rezonansu magnetycznego, dostawa, montaż i uruchomienie rezonansu magnetycznego wraz z przebudową/adaptacja i dostosowaniem pomieszczeń obecnej pracowni Rezonansu Magnetycznego
II.1.5)Szacunkowa całkowita wartość
II.1.6)Informacje o częściachTo zamówienie podzielone jest na części: nie
II.2)Opis
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV33111610 Jednostki rezonansu magnetycznego
45000000 Roboty budowlane
71242000 Przygotowanie przedsięwzięcia i projektu, oszacowanie kosztów
71000000 Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolne
II.2.4)Opis zamówienia:
Przedmiotem zamówienia jest demontaż istniejącego rezonansu magnetycznego, dostawa, montaż i uruchomienie rezonansu magnetycznego wraz z przebudową/adaptacja i dostosowaniem pomieszczeń obecnej pracowni Rezonansu Magnetycznego w budynku nr 1 Samodzielnego Publicznego Szpitala Klinicznego im. Andrzeja Mielęckiego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach w formule „zaprojektuj i wybuduj" jako zadania finansowanego w ramach Europejskich Funduszy Rozwoju Regionalnego Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko w zakresie projektu „Wspieranie naprawy i odporności systemu ochrony zdrowia dla podmiotów leczniczych w celu niwelowania skutków pandemii COVID-19, innych chorób zakaźnych i związanych z nimi sytuacjami kryzysowymi”