II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Zakup i dostawa produktów farmaceutycznych II
Numer referencyjny: ZP/17/2023
II.1.2)Główny kod CPV33600000 Produkty farmaceutyczne
II.1.4)Krótki opis:
Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa produktów farmaceutycznych. Zamówienie podzielono na 36 części. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia według Załącznika nr 1 do SWZ.
II.1.5)Szacunkowa całkowita wartość
II.1.6)Informacje o częściachTo zamówienie podzielone jest na części: tak
Oferty można składać w odniesieniu do wszystkich części
II.2)Opis
II.2.1)Nazwa:
Pakiet 1 – Hepatitis B immune
Część nr: 1
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV33600000 Produkty farmaceutyczne
II.2.4)Opis zamówienia:
według Załącznika nr 1 do SWZ
Pakiet 4 – Gąbka hemostatyczna*
Część nr: 4
Pakiet 5 - Glatiramer acetate I*
Część nr: 5
Pakiet 6 - Glatiramer acetate II*
Część nr: 6
Pakiet 7* – Diety doustne
Część nr: 7
Pakiet 8 – Płyny infuzyjne I
Część nr: 8
Pakiet 10 – Gąbka lecznicza
Część nr: 10
II.2.1)Nazwa:Część nr: 11
II.2.1)Nazwa:Część nr: 12
Pakiet 13 - Surowce farmaceutyczne*
Część nr: 13
Pakiet 14 - Phenobarbital
Część nr: 14
II.2.1)Nazwa:Część nr: 15
II.2.1)Nazwa:Część nr: 16
II.2.1)Nazwa:Część nr: 17
II.2.1)Nazwa:Część nr: 18
Pakiet 19 - Sterylny roztwór glukozy
Część nr: 19
II.2.1)Nazwa:Część nr: 20
II.2.1)Nazwa:Część nr: 21
II.2.1)Nazwa:Część nr: 22
II.2.1)Nazwa:Część nr: 23
II.2.1)Nazwa:Część nr: 24
II.2.1)Nazwa:Część nr: 25
II.2.1)Nazwa:Część nr: 26
II.2.1)Nazwa:Część nr: 27
Pakiet 28 - Acidum zoledronicum
Część nr: 28
Pakiet 29 – Płyny infuzyjne II
Część nr: 29
II.2.1)Nazwa:Część nr: 30
Pakiet 31 – Teriflunomide *
Część nr: 31
II.2.1)Nazwa:Część nr: 32
II.2.1)Nazwa:Część nr: 33
Pakiet 34 - Cladribinum *
Część nr: 34
Pakiet 35* – Diety dojelitowe i doustne
Część nr: 35
II.2.1)Nazwa:Część nr: 36