II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Dostawy wyrobów medycznych
Numer referencyjny: LAS-41-PN/17-2023.AN
II.1.2)Główny kod CPV33140000 Materiały medyczne
II.1.4)Krótki opis:
Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy wyrobów medycznych dla SPZOZ WSS Nr 3 w Rybniku.
Specyfikację dostaw zawiera załącznik nr 1.1 do niniejszej Specyfikacji Warunków Zamówienia („Formularz cenowy”). Pozostałe warunki zamówienia określone są w załączniku nr 2 do Specyfikacji Warunków Zamówienia, tj. „Projektowane postanowienia umowy”, które zostaną wprowadzone do treści umowy /postanowienia umowy. Umowy zostaną zawarte po zakończeniu niniejszego postępowania z okresem realizacji do dnia 31.12.2023 r.
II.1.5)Szacunkowa całkowita wartość
II.1.6)Informacje o częściachTo zamówienie podzielone jest na części: tak
Oferty można składać w odniesieniu do wszystkich części
II.2)Opis
II.2.1)Nazwa:
Zestaw do insulfacji jelita grubego
Część nr: 1
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV33140000 Materiały medyczne
II.2.4)Opis zamówienia:
Zestaw do przetaczania kwi pediatryczny
Część nr: 3
Zestawy do aparatu do chirurgicznego oczyszczania ran
Część nr: 5
Wyroby medyczne dedykowane do pracy z lekami cytostatycznymi
Część nr: 6
Wyroby medyczne do respiratorów
Część nr: 7
Wyroby medyczne do respiratora
Część nr: 8
Sonda do monitorowania temperatury w pęcherzu moczowym
Część nr: 10
Asortyment do monitorowania serca metodą PiCCO
Część nr: 11
Wyroby medyczne anestezjologiczne
Część nr: 12
Kaseta do ogrzewania krwi pacjenta
Część nr: 13
Pokrowiec na mikroskop prod. Carl Zeiss
Część nr: 14
Klipsy naczyniowe tytanowe
Część nr: 15
Cewnik do urodynamiki, cystometrii
Część nr: 16
Mikrokuwety do aparatu typ HEMO CUE GL 201+, HEMO CUE HG201+
Część nr: 17
II.2.1)Nazwa:Część nr: 18