II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Zakup ratowniczych łodzi motorowych dla Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej we Wrocławiu - 3 szt.
Numer referencyjny: MT.2370.6.2023
II.1.2)Główny kod CPV34521400 Łodzie ratunkowe
II.1.4)Krótki opis:
Przedmiotem zamówienia jest zakup 3 szt. łodzi ratowniczych dla Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej we Wrocławiu. Przedmiot zamówienia obejmuje dostawę:
Cześć A. Wielofunkcyjna ślizgowa łódź ratownicza z kabiną zamkniętą, przystosowana do działania na obszarach wód śródlądowych, na wodach płynących i stałych. . Łódź winna spełniać warunki kategorii projektowej „C” lub „D” wydaną przez Polski Rejestr Statków lub inną jednostkę klasyfikacyjną - 1 szt.
Cześć B. Wielofunkcyjna ślizgowa łódź ratownicza przystosowana do działania na obszarach wód śródlądowych, na wodach p . Łódź winna spełniać warunki kategorii projektowej „C” lub „D” wydaną przez Polski Rejestr Statków lub inną jednostkę klasyfikacyjną – 1 szt.
Cześć C. Wielofunkcyjna ślizgowa łódź ratownicza z zaporą olejową, przystosowana do działania na obszarach wód śródlądowych, na wodach płynących i stałych. Łódź winna spełniać warunki kategorii projektowej „C” lub „D” wydaną przez Polski Rejestr Statków lub in. - 1 szt.
II.1.5)Szacunkowa całkowita wartość
II.1.6)Informacje o częściachTo zamówienie podzielone jest na części: tak
Oferty można składać w odniesieniu do wszystkich części
II.2)Opis
II.2.1)Nazwa:
Cześć A. Wielofunkcyjna ślizgowa łódź ratownicza z kabiną zamkniętą przystosowana do działania na obszarach wód śródlądowych, na wodach płynących i stałych.
Część nr: 1
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV34521400 Łodzie ratunkowe
II.2.4)Opis zamówienia:
Cześć A. Wielofunkcyjna ślizgowa łódź ratownicza z kabiną zamkniętą przystosowana do działania na obszarach wód śródlądowych, na wodach płynących i stałych. Łódź zachowująca dużą stabilność poprzeczną i wzdłużną na fali. Łódź musi spełniać wymagania obowiązujących w Polsce przepisów dotyczących żeglugi śródlądowej. Łódź winna spełniać warunki kategorii projektowej „C” lub „D” wydaną przez Polski Rejestr Statków lub inną jednostkę klasyfikacyjną - 1 szt.
CZĘŚĆ B - Wielofunkcyjna ślizgowa łódź ratownicza przystosowana do działania na obszarach wód śródlądowych, na wodach płynących i stałych.
Część nr: 2
CZĘŚĆ B -Wielofunkcyjna ślizgowa łódź ratownicza przystosowana do działania na obszarach wód śródlądowych, na wodach płynących i stałych. Łódź zachowująca dużą stabilność poprzeczną i wzdłużną na fali. Łódź musi spełniać wymagania obowiązujących
w Polsce przepisów dotyczących żeglugi śródlądowej. Łódź winna spełniać warunki kategorii projektowej „C” lub „D” wydaną przez Polski Rejestr Statków lub inną jednostkę klasyfikacyjną – 1 szt.
CZĘŚĆ C -Wielofunkcyjna ślizgowa łódź ratownicza z zaporą olejową, przystosowana do działania na obszarach wód śródlądowych, na wodach płynących i stałych.
Część nr: 3
CZĘŚĆ C -Wielofunkcyjna ślizgowa łódź ratownicza z zaporą olejową, przystosowana do działania na obszarach wód śródlądowych, na wodach płynących i stałych. Łódź zachowująca dużą stabilność poprzeczną i wzdłużną na fali. Łódź musi spełniać wymagania obowiązujących