Obvestilo o naročilu – gospodarske javne službe
Pravna podlaga:
Direktiva 2014/25/EU
II.1)Obseg naročila
II.1.1)Naslov:
Storitve stacionarnih in mobilnih telekomunikacij za obdobje 5 let
Referenčna številka dokumenta: JN-25516
II.1.2)Glavna koda CPV64200000 Telekomunikacijske storitve
II.1.4)Kratek opis:
Storitve stacionarnih in mobilnih telekomunikacij za obdobje 5 let.
II.1.5)Ocenjena skupna vrednost
II.1.6)Informacije o sklopihNaročilo je razdeljeno na sklope: da
Ponudbe je treba predložiti za samo en sklop
II.2)Opis
II.2.1)Naslov:
SKLOP 1: Storitve stacionarnih in mobilnih telekomunikacij Pošta Slovenije
Št. sklopa: 1
II.2.2)Dodatna(-e) koda(-e) CPV64200000 Telekomunikacijske storitve
II.2.4)Opis javnega naročila:
Storitve stacionarnih in mobilnih telekomunikacij Pošta Slovenije
SKLOP 2: Storitve stacionarnih in mobilnih telekomunikacij Intereuropa
Št. sklopa: 2
Storitve stacionarnih in mobilnih telekomunikacij Intereuropa