29 stycznia 2024 r. (przybliżony termin – wymaga potwierdzenia) uruchomiona zostanie nowa wersja portalu TED. Już teraz możesz się dowiedzieć, jakie nowe funkcje i usprawnienia w nim wprowadzono. Zachęcamy do lektury artykułu, w którym omówiliśmy najważniejsze zmiany.
There are some bugs affecting the way eForms notices are displayed. We are working on solving the problem. In the meanwhile, please check our dedicated page for more information and guidance.
Rozpoczyła się rejestracja na IV warsztaty dla użytkowników TED, w 14 grudnia 2023 r.
Dostawy - 285668-2023
Polska-Warszawa: Komunikacyjny system sterowania
2023/S 093-285668
Ogłoszenie o zamówieniu – zamówienia sektorowe
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Dostawa systemu zobrazowania naziemnego ruchu lotniskowego na potrzeby Służb Lotniska Chopina.
Numer referencyjny: 74/PN/ZP/TLLZP/23
II.1.2)Główny kod CPV
32573000 Komunikacyjny system sterowania
II.1.4)Krótki opis:
II.1.5)Szacunkowa całkowita wartość
II.1.6)Informacje o częściach
To zamówienie podzielone jest na części: nie
II.2)Opis
II.2.4)Opis zamówienia:
Szczegółowy zakres dostawy i wymagania w stosunku do przedmiotu zamówienia zostały określone w opz, stanowiącym załącznik nr 1 do projektowanych postanowień umowy (zał. nr 3 do SWZ)