Usługi - 285959-2023
Polska-Warszawa: Usługi monitoringu lub pomiarów zanieczyszczenia powietrza
2023/S 093-285959
Ogłoszenie o zamówieniu – zamówienia sektorowe
Usługi
Podstawa prawna:
Dyrektywa 2014/25/UE
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Wykonanie kontrolnych pomiarów AST dla systemów (AMS) ciągłego monitoringu emisji pyłowo-gazowych oraz pomiarów rtęci, HCl, HF i innych zanieczyszczeń (metale i metaloidy) w latach 2023 -2024 dla PGE
Numer referencyjny: POST/PEC/PEC/ZWG/00433/2023
II.1.2)Główny kod CPV
90731400 Usługi monitoringu lub pomiarów zanieczyszczenia powietrza
II.1.4)Krótki opis:
Wykonanie kontrolnych pomiarów AST dla systemów (AMS) ciągłego monitoringu emisji pyłowo-gazowych oraz pomiarów rtęci, HCl, HF i innych zanieczyszczeń (metale i metaloidy) w latach 2023 -2024 dla PGE EC S.A. Oddział w Szczecinie
II.1.5)Szacunkowa całkowita wartość
II.1.6)Informacje o częściach
To zamówienie podzielone jest na części: nie
II.2)Opis
II.2.4)Opis zamówienia: