Teisinis pagrindas:
Direktyva 2014/24/ES
I dalis: Perkančioji organizacija
II.1)Pirkimo apimtis
II.1.1)Pavadinimas:
Tarnybinių laivų navigacinės ir radionavigacinės įrangos tikrinimo, remonto ir naujinimo paslaugos
II.1.2)Pagrindinis BVPŽ kodas50241000 Laivų remonto ir priežiūros paslaugos
II.1.4)Trumpas aprašymas:
II.1.5)Numatoma bendra vertė
II.1.6)Informacija apie pirkimo dalisŠi sutartis suskaidyta į pirkimo dalis: ne
II.2)Aprašymas
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)50241000 Laivų remonto ir priežiūros paslaugos
II.2.4)Pirkimo aprašymas: