II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Dostawa samochodów ciężarowo osobowych typu pickup
Numer referencyjny: D/102/2023
II.1.2)Główny kod CPV34100000 Pojazdy silnikowe
II.1.4)Krótki opis:
1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa samochodów ciężarowo osobowych typu pickup.
2. Wymogi, ilości oraz szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wyszczególniono w załączniku nr 1 do SWZ oraz pozostałej dokumentacji przetargowej, która zostanie zamieszczona na stronie internetowej prowadzonego postępowania https://portal.smartpzp.pl/2rblog
3. Zamawiający przewiduje prawo opcji w przedmiotowym postępowaniu w zakresie zadania nr 2, 4, 6, 8, 10. Prawo opcji oznacza, iż Zamawiający na pewno zakupi ilość gwarantowaną. Wykonawcy nie przysługuje wobec Zamawiającego roszczenie o realizację dostaw opcjonalnych.
Zamawiający przedstawi ilości, z których skorzysta w ramach prawa opcji w terminie 10 dni od daty zawarcia umowy. W przypadku nie dotrzymania przez Zamawiającego ww. terminu Wykonawca musi wyrazić pisemną zgodę na realizację „dostawy opcjonalnej”.
II.1.5)Szacunkowa całkowita wartość
II.1.6)Informacje o częściachTo zamówienie podzielone jest na części: tak
Oferty można składać w odniesieniu do wszystkich części
II.2)Opis
II.2.1)Nazwa:
Dostawa samochodów ciężarowo-osobowych typu pick-up
Część nr: 1
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV34100000 Pojazdy silnikowe
II.2.4)Opis zamówienia:
1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa samochodów ciężarowo-osobowych typu pick-up w ilości 1 szt.,
2. Wymogi oraz szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wyszczególniono w załączniku nr 1 do SWZ oraz pozostałej dokumentacji przetargowej, która zostanie zamieszczona na stronie internetowej prowadzonego postępowania https://portal.smartpzp.pl/2rblog
Zamawiający przewiduje prawo opcji w przedmiotowym postępowaniu w zakresie zadania nr 2, 4, 6, 8, 10. Prawo opcji oznacza, iż Zamawiający na pewno zakupi ilość gwarantowaną. Wykonawcy nie przysługuje wobec Zamawiającego roszczenie o realizację dostaw opcjonalnych.
Część nr: 2
1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa samochodów ciężarowo-osobowych typu pickup w ilości 4 szt., (w tym zamówienie podstawowe/gwarantowane -2 szt., zamówienie opcjonalne -2 szt.)
Część nr: 3
1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa samochodów ciężarowo-osobowych typu pickup w ilości 3 szt.,
Część nr: 4
1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa samochodów ciężarowo-osobowych typu pickup w ilości 8 szt., (w tym zamówienie podstawowe/gwarantowane -4 szt., zamówienie opcjonalne -4 szt.)
Część nr: 5
1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa samochodów ciężarowo-osobowych typu pickup w ilości 5 szt.,
Część nr: 6
1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa samochodów ciężarowo-osobowych typu pickup w ilości 30 szt., (w tym zamówienie podstawowe/gwarantowane -15 szt., zamówienie opcjonalne -15 szt.)
Część nr: 7
1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa samochodów ciężarowo-osobowych typu pickup w ilości 17 szt.,
Część nr: 8
1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa samochodów ciężarowo-osobowych typu pickup w ilości 40 szt., (w tym zamówienie podstawowe/gwarantowane -20 szt., zamówienie opcjonalne -20 szt.)
Część nr: 9
1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa samochodów ciężarowo-osobowych typu pickup w ilości 35 szt.
Część nr: 10
1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa samochodów ciężarowo-osobowych typu pickup w ilości 80 szt., (w tym zamówienie podstawowe/gwarantowane -40 szt., zamówienie opcjonalne -40 szt.)