Teisinis pagrindas:
Direktyva 2014/24/ES
I dalis: Perkančioji organizacija
II.1)Pirkimo apimtis
II.1.1)Pavadinimas:
BIURO IR AUDITORIJŲ BALDŲ PIRKIMAS
II.1.2)Pagrindinis BVPŽ kodas39100000 Baldai
II.1.4)Trumpas aprašymas:
1 dalis: Krėslai, minkštasuoliai, sofos, staliukai;
2 dalis: Metalinės spintelės;
3 dalis: Stalai, spintos, spintelės, sienutės.
II.1.5)Numatoma bendra vertė
II.1.6)Informacija apie pirkimo dalisŠi sutartis suskaidyta į pirkimo dalis: taip
Pasiūlymai gali būti teikiami dėl visų pirkimo dalių
II.2)Aprašymas
II.2.1)Pavadinimas:
Krėslai, minkštasuoliai, sofos, staliukai
Pirkimo dalies Nr.: 1
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)39100000 Baldai
II.2.4)Pirkimo aprašymas:
Krėslai, minkštasuoliai, sofos, staliukai - 63 vnt. (užsakymo kiekis gali kisti ±10 proc.)
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 2
Metalinės spintelės - 206 vnt. (užsakymo kiekis gali kisti ±10 proc.)
Stalai, spintos, spintelės, sienutės
Pirkimo dalies Nr.: 3
Stalai, spintos, spintelės, sienutės- - 666 vnt. (užsakymo kiekis gali kisti ±10 proc.)