Usługi - 286334-2023
Polska-Warszawa: Usługi ochroniarskie
2023/S 093-286334
Ogłoszenie o zamówieniu
Usługi
Podstawa prawna:
Dyrektywa 2014/24/UE
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Dozór i ochrona mienia siedziby WCR Warszawa-Ochota mieszczącego się przy ul. Sękocińskiej 8 w Warszawie
Numer referencyjny: 22/23
II.1.2)Główny kod CPV
79710000 Usługi ochroniarskie
II.1.4)Krótki opis:
Przedmiotem zamówienia w prowadzonym postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego jest usługa (CPV 79710000-4) gdzie Wykonawca w formie specjalistycznej uzbrojonej formacji ochronnej (SUFO), realizować będzie na rzecz użytkownika bezpośrednią ochronę fizyczną obiektu Wojskowego Centrum Rekrutacji Warszawa-Ochota mieszczącej się w Warszawie przy ul. Sękocińskiej 8 (WCR Warszawa-Ochota).
II.1.5)Szacunkowa całkowita wartość
Wartość bez VAT: 487 804.88 PLN
II.1.6)Informacje o częściach
To zamówienie podzielone jest na części: nie
II.2)Opis
II.2.4)Opis zamówienia:
Przedmiotem zamówienia w prowadzonym postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego jest usługa (CPV 79710000-4) gdzie Wykonawca w formie specjalistycznej uzbrojonej formacji ochronnej (SUFO), realizować będzie na rzecz użytkownika bezpośrednią ochronę fizyczną obiektu Wojskowego Centrum Rekrutacji Warszawa-Ochota mieszczącej się w Warszawie przy ul. Sękocińskiej 8 (WCR Warszawa-Ochota). Wykonawca biorący udział w postępowaniu musi spełniać warunki określone w Rozdziałach V i VII SWZ. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia Zamawiający zawarł w załączniku nr 9 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia.