II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Dostawy wyrobów medycznych do neuromonitoringu i neuronawigacji
Numer referencyjny: EZ/733/411-05/22
II.1.2)Główny kod CPV31711140 Elektrody - PA02
II.1.4)Krótki opis:
Postępowanie prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie art. 132 ustawy Pzp. Przedmiotem zamówienia są dostawy wyrobów medycznych do neuromonitoringu i neuronawigacji według części: Zadanie 1 - Zadanie 20.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia ww. części został wykazany i opisany w „Formularzu cenowym” (załącznik nr 2 do SWZ) oraz we wzorach umów (załącznik nr 3, załącznik nr 3a do SWZ) stanowiących integralną część Specyfikacji Warunków Zamówienia. Warunki umowne realizacji zamówienia publicznego zawierają wzory umów, stanowiące integralną część SWZ. Szacunkowa całkowita wartość zamówienia dla niniejszego postępowania wykazana w poz. II.2.5) stanowi sumę wartości szacunkowych: zamówienia podstawowego 624966,26 pln i "prawa opcji" 368493,53 pln.
II.1.5)Szacunkowa całkowita wartośćWartość bez VAT: 993 459.79 PLN
II.1.6)Informacje o częściachTo zamówienie podzielone jest na części: tak
Oferty można składać w odniesieniu do wszystkich części
II.2)Opis
II.2.1)Nazwa:
ZADANIE 1 ELEKTRODY DO NEUROMONITORINGU
Część nr: 1
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV31711140 Elektrody
II.2.4)Opis zamówienia:
Przedmiotem zamówienia są dostawy elektrod do neuromonitoringu . Ww. część przedmiotu zamówienia została wykazana i opisana w „Formularzu cenowym” stanowiącym integralną część Specyfikacji Warunków Zamówienia - Część nr 1 (1 pozycja).
Szacunkowa wartość zamówienia dla niniejszego Zadania wykazana w poz. II.2.6) stanowi sumę wartości szacunkowych: zamówienia podstawowego 120000,00 pln i "prawa opcji" 72000,00 pln.
ZADANIE 2 SONDY DO NEUROMONITORINGU
Część nr: 2
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV33141641 Sondy
Przedmiotem zamówienia są dostawy sond do neuromonitoringu . Ww. część przedmiotu zamówienia została wykazana i opisana w „Formularzu cenowym” stanowiącym integralną część Specyfikacji Warunków Zamówienia - Część nr 2 (1 pozycja).
Szacunkowa wartość zamówienia dla niniejszego Zadania wykazana w poz. II.2.6) stanowi sumę wartości szacunkowych: zamówienia podstawowego 5200,00 pln i "prawa opcji" 3120,00 pln.
ZADANIE 3 SONDY DO NEUROMONITORINGU
Część nr: 3
Przedmiotem zamówienia są dostawy sond do neuromonitoringu . Ww. część przedmiotu zamówienia została wykazana i opisana w „Formularzu cenowym” stanowiącym integralną część Specyfikacji Warunków Zamówienia - Część nr 3 (1 pozycja).
Szacunkowa wartość zamówienia dla niniejszego Zadania wykazana w poz. II.2.6) stanowi sumę wartości szacunkowych: zamówienia podstawowego 5800,00 pln i "prawa opcji" 3480,00 pln.
ZADANIE 4 SONDY DO NEUROMONITORINGU
Część nr: 4
Przedmiotem zamówienia są dostawy sond do neuromonitoringu . Ww. część przedmiotu zamówienia została wykazana i opisana w „Formularzu cenowym” stanowiącym integralną część Specyfikacji Warunków Zamówienia - Część nr 4 (1 pozycja).
Szacunkowa wartość zamówienia dla niniejszego Zadania wykazana w poz. II.2.6) stanowi sumę wartości szacunkowych: zamówienia podstawowego 5600,00 pln i "prawa opcji" 3360,00 pln.
ZADANIE 5 SONDY DO NEUROMONITORINGU
Część nr: 5
Przedmiotem zamówienia są dostawy sond do neuromonitoringu. Ww. część przedmiotu zamówienia została wykazana i opisana w „Formularzu cenowym” stanowiącym integralną część Specyfikacji Warunków Zamówienia - Część nr 5 (1 pozycja).
Szacunkowa wartość zamówienia dla niniejszego Zadania wykazana w poz. II.2.6) stanowi sumę wartości szacunkowych: zamówienia podstawowego 9600,00 pln i "prawa opcji" 5760,00pln.
ZADANIE 6 SONDY DO NEUROMONITORINGU
Część nr: 6
Przedmiotem zamówienia są dostawy sond do neuromonitoringu. Ww. część przedmiotu zamówienia została wykazana i opisana w „Formularzu cenowym” stanowiącym integralną część Specyfikacji Warunków Zamówienia - Część nr 6 (1 pozycja).
Szacunkowa wartość zamówienia dla niniejszego Zadania wykazana w poz. II.2.6) stanowi sumę wartości szacunkowych: zamówienia podstawowego 6600,00 pln i "prawa opcji" 3960,00pln.
ZADANIE 7 ELEKTRODY DO NEUROMONITORINGU
Część nr: 7
Przedmiotem zamówienia są dostawy elektrod do neuromonitoringu. Ww. część przedmiotu zamówienia została wykazana i opisana w „Formularzu cenowym” stanowiącym integralną część Specyfikacji Warunków Zamówienia - Część nr 7 (1 pozycja).
Szacunkowa wartość zamówienia dla niniejszego Zadania wykazana w poz. II.2.6) stanowi sumę wartości szacunkowych: zamówienia podstawowego 17700,00 pln i "prawa opcji" 10620,00pln.
ZADANIE 8 ELEKTRODY DO NEUROMONITORINGU
Część nr: 8
Przedmiotem zamówienia są dostawy elektrod do neuromonitoringu. Ww. część przedmiotu zamówienia została wykazana i opisana w „Formularzu cenowym” stanowiącym integralną część Specyfikacji Warunków Zamówienia - Część nr 8 (1 pozycja).
Szacunkowa wartość zamówienia dla niniejszego Zadania wykazana w poz. II.2.6) stanowi sumę wartości szacunkowych: zamówienia podstawowego 19800,00 pln i "prawa opcji" 11880,00pln.
ZADANIE 9 ELEKTRODY DO NEUROMONITORINGU
Część nr: 9
Przedmiotem zamówienia są dostawy elektrod do neuromonitoringu . Ww. część przedmiotu zamówienia została wykazana i opisana w „Formularzu cenowym” stanowiącym integralną część Specyfikacji Warunków Zamówienia - Część nr 9 (1 pozycja).
Szacunkowa wartość zamówienia dla niniejszego Zadania wykazana w poz. II.2.6) stanowi sumę wartości szacunkowych: zamówienia podstawowego 20560,00 pln i "prawa opcji" 12336,00pln.
ZADANIE 10 ELEKTRODY DO NEUROMONITORINGU
Część nr: 10
Przedmiotem zamówienia są dostawy elektrod do neuromonitoringu . Ww. część przedmiotu zamówienia została wykazana i opisana w „Formularzu cenowym” stanowiącym integralną część Specyfikacji Warunków Zamówienia - Część nr 10 (2 pozycje).
Szacunkowa wartość zamówienia dla niniejszego Zadania wykazana w poz. II.2.6) stanowi sumę wartości szacunkowych: zamówienia podstawowego 27942,86 pln i "prawa opcji" 13971,43pln.
ZADANIE 11 ELEKTRODY DO NEUROMONITORINGU
Część nr: 11
Przedmiotem zamówienia są dostawy elektrod do neuromonitoringu. Ww. część przedmiotu zamówienia została wykazana i opisana w „Formularzu cenowym” stanowiącym integralną część Specyfikacji Warunków Zamówienia - Część nr 11 (2 pozycje).
Szacunkowa wartość zamówienia dla niniejszego Zadania wykazana w poz. II.2.6) stanowi sumę wartości szacunkowych: zamówienia podstawowego 34600,00 pln i "prawa opcji" 17300,00pln.
ZADANIE 12 ELEKTRODY DO NEUROMONITORINGU
Część nr: 12
Przedmiotem zamówienia są dostawy elektrod do neuromonitoringu. Ww. część przedmiotu zamówienia została wykazana i opisana w „Formularzu cenowym” stanowiącym integralną część Specyfikacji Warunków Zamówienia - Część nr 12 (1 pozycja).
Szacunkowa wartość zamówienia dla niniejszego Zadania wykazana w poz. II.2.6) stanowi sumę wartości szacunkowych: zamówienia podstawowego 13080,00 pln i "prawa opcji" 7848,00pln.
ZADANIE 13 ELEKTRODY DO NEURONAWIGACJI
Część nr: 13
Przedmiotem zamówienia są dostawy elektrod do neuronawigacji . Ww. część przedmiotu zamówienia została wykazana i opisana w „Formularzu cenowym” stanowiącym integralną część Specyfikacji Warunków Zamówienia - Część nr 13 (1 pozycja).
Szacunkowa wartość zamówienia dla niniejszego Zadania wykazana w poz. II.2.6) stanowi sumę wartości szacunkowych: zamówienia podstawowego 2001,60 pln i "prawa opcji" 1209,30pln.
ZADANIE 14 SONDY DO NEURONAWIGACJI
Część nr: 14
Przedmiotem zamówienia są dostawy sond do neuronawigacji. Ww. część przedmiotu zamówienia została wykazana i opisana w „Formularzu cenowym” stanowiącym integralną część Specyfikacji Warunków Zamówienia - Część nr 14 (1 pozycja).
Szacunkowa wartość zamówienia dla niniejszego Zadania wykazana w poz. II.2.6) stanowi sumę wartości szacunkowych: zamówienia podstawowego 7000,00 pln i "prawa opcji" 4200,00 pln.
ZADANIE 15 RURKI INTUBACYJNE DO NEUROMONITORINGU
Część nr: 15
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV33172000 Urządzenia do anestezji i resuscytacji
Przedmiotem zamówienia są dostawy rurek intubacyjnych do neuromonitoringu. Ww. część przedmiotu zamówienia została wykazana i opisana w „Formularzu cenowym” stanowiącym integralną część Specyfikacji Warunków Zamówienia - Część nr 15 (1 pozycja).
Szacunkowa wartość zamówienia dla niniejszego Zadania wykazana w poz. II.2.6) stanowi sumę wartości szacunkowych: zamówienia podstawowego 100000,00 pln i "prawa opcji" 60000,00 pln.
ZADANIE 16 PROWADNIKI IGŁY BIOBSYJNEJ DO NEURONAWIGACJI
Część nr: 16
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV33141323 Igły do biopsji
Przedmiotem zamówienia są dostawy PROWADNIKÓW IGŁY BIOBSYJNEJ DO NEURONAWIGACJI . Ww. część przedmiotu zamówienia została wykazana i opisana w „Formularzu cenowym” stanowiącym integralną część Specyfikacji Warunków Zamówienia - Część nr 16 (1 pozycja).
Szacunkowa wartość zamówienia dla niniejszego Zadania wykazana w poz. II.2.6) stanowi sumę wartości szacunkowych: zamówienia podstawowego 5000,00 pln i "prawa opcji" 2500,00 pln.
ZADANIE 17 ZESTAWY DO RESEKCJI GUZA DO NEURONAWIGACJI
Część nr: 17
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV33141000 Jednorazowe, niechemiczne artykuły medyczne i hematologiczne
Przedmiotem zamówienia są dostawy ZESTAWY DO RESEKCJI GUZA DO NEURONAWIGACJI. Ww. część przedmiotu zamówienia została wykazana i opisana w „Formularzu cenowym” stanowiącym integralną część Specyfikacji Warunków Zamówienia - Część nr 17 (1 pozycja).
ZADANIE 18 ELEKTRODY DO NEUROMONITORINGU
Część nr: 18
Przedmiotem zamówienia są dostawy elektrod do neuromonitoringu. Ww. część przedmiotu zamówienia została wykazana i opisana w „Formularzu cenowym” stanowiącym integralną część Specyfikacji Warunków Zamówienia - Część nr 18 (1 pozycja).
Szacunkowa wartość zamówienia dla niniejszego Zadania wykazana w poz. II.2.6) stanowi sumę wartości szacunkowych: zamówienia podstawowego 23400,00 pln i "prawa opcji" 14040,00 pln.
ZADANIE 19 ELEKTRODY DO NEUROMONITORINGU
Część nr: 19
Przedmiotem zamówienia są dostawy elektrod do neuromonitoringu. Ww. część przedmiotu zamówienia została wykazana i opisana w „Formularzu cenowym” stanowiącym integralną część Specyfikacji Warunków Zamówienia - Część nr 19 (1 pozycja).
Szacunkowa wartość zamówienia dla niniejszego Zadania wykazana w poz. II.2.6) stanowi sumę wartości szacunkowych: zamówienia podstawowego 4536,00 pln i "prawa opcji" 2719,50 pln.
ZADANIE 20 WYROBY MEDYCZNE DO NEUROMONITORINGU WRAZ Z DZIERŻAWĄ RAMKI REFERENCYJNEJ
Część nr: 20
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV33100000 Urządzenia medyczne - PA02
Przedmiotem zamówienia są dostawy wyrobów medycznych do neuromonitoringu wraz z dzierżawą ramki referencyjnej do. Ww. część przedmiotu zamówienia została wykazana i opisana w „Formularzu cenowym” stanowiącym integralną część Specyfikacji Warunków Zamówienia - Część nr 20 (7 pozycji). Wykonawca wydzierżawi Zamawiającemu urządzenie wskazane w "Formularzu cenowym" na czas trwania umowy.
Szacunkowa wartość zamówienia dla niniejszego Zadania wykazana w poz. II.2.6) stanowi sumę wartości szacunkowych: zamówienia podstawowego 191545,80 pln i "prawa opcji" 115689,30 pln.