II dalis: Objektas
II.1)Pirkimo apimtis
II.1.1)Pavadinimas:
VISUREIGIŲ TARPTAUTINĖS VERTĖS PIRKIMAS
II.1.2)Pagrindinis BVPŽ kodas34113200 Visureigiai
II.1.4)Trumpas aprašymas:
NMA ketina įsigyti 10 visureigių, kurių pristatymas turi būti per 6 mėn. nuo pirkimo sutarties įsigaliojimo, bet nevėliau kaip iki 2023 m. gruodžio 15 d.. Pirkimas skaidomas į 10 dalių. Kiekvienai pirkimo objekto daliai, kuriai bus teikiamas pasiūlymas, tiekėjai privalo siūlyti visą prekių kiekį. Kitos nuostatos: Pasiūlymą tas pats tiekėjas gali pateikti vienai, kelioms arba visoms pirkimo objekto dalims. Perkančioji organizacija neriboja maksimalaus pirkimo objekto dalių skaičiaus, dėl kurių laimėtoju gali būti nustatomas tas pats tiekėjas. Perkančioji organizacija pasilieka galimybę nuspręsti sudaryti vieną pirkimo sutartį dėl jos nurodytų pirkimo dalių, dėl kurių pagal pirkimo dokumentus laimėtoju gali būti nustatomas tas pats tiekėjas.
II.1.5)Numatoma bendra vertė
II.1.6)Informacija apie pirkimo dalisŠi sutartis suskaidyta į pirkimo dalis: taip
Pasiūlymai gali būti teikiami dėl visų pirkimo dalių
II.2)Aprašymas
II.2.1)Pavadinimas:
Pirkimo dalies Nr.: 1
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)34113200 Visureigiai
II.2.4)Pirkimo aprašymas:
Pirkimo dalies Nr.: 2
Pirkimo dalies Nr.: 3
Pirkimo dalies Nr.: 4
Pirkimo dalies Nr.: 5
Pirkimo dalies Nr.: 6
Pirkimo dalies Nr.: 7
Pirkimo dalies Nr.: 8
Pirkimo dalies Nr.: 9
Pirkimo dalies Nr.: 10